Rejestracja  


Profil użytkownika - MaRsOnIx
MaRsOnIxGeneralny

Dołączył:
22-02-2017
Wiek:
ukryto (18 lat)
Razem postów:
279
Razem wątków:
13


Dodatkowe informacje o MaRsOnIx
Lokalizacja: Malbork
Płeć: Mężczyzna


Dane kontaktowe
Strona domowa: http://www.pvp.iq.pl
E-mail: E-mail.
Prywatna wiadomość: Wyślij prywatną wiadomość.
Informacje o MaRsOnIx
Dołączył: 22-02-2017
Ostatnia wizyta: (ukryte)
Razem postów: 279 (1.17 postów dziennie | 2.1 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 13 (0.05 wątków dziennie | 0.58 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: (ukryte)
Łącznie otrzymanych polubień: 18 (0.08 dziennie | 1.56 procent wszystkich 1152)
(Znajdź wątki za które otrzymałem podziękowaniaZnajdź posty za które otrzymałem podziękowania)
Łącznie podziękowano: 6 (0.03 dziennie | 0.52 procent wszystkich 1152)
(Znajdź wątki, za które podziękowałemZnajdź posty, za które podziękowałem)
Reputacja: 24 [Szczegóły]
W temacie: Majcon i samo wolka Odpowiedzi: 36

15-10-2017, 22:23

Skarga nie ma kompletnie żadnego sensu, a same konkursy są przeprowadzane za moją zgodą i nie rozumiem konieczności pisania tej skargi.
Są one na swój sposób reklamą serwera, a nagrody rozdawane są niskie i każdy ma możliwość zdobycia ich własnoręcznie.
Oświadczam także, że jeżeli nie chcesz uczestniczyć w zabawie, to nie musisz, nikt Cię do tego nie zmusza.

(15-10-2017, 10:12)NeQueRuŚ napisał(a):
(15-10-2017, 09:46)Aronex napisał(a): Uważam iz muszę się odnieść do tego „lecz no to jest administrator i może robić co mu się podoba” nie, nie jest tak, że ktoś ma permisje nie oznacza, że ma prawo do czegoś to jest po 1 po 2 majcon zeby
Coś tego typu robić powinien uzyskać zgodę właściciela, bo rozdając np. premium na v2 niszczy zarobki dla rpgv2 dlaczego? A może ten gracz chciał kupić premium, a dostał za darmo, ja osobiście nic do @Majcon 'a nie mam, ale uważam iz jak tak dalej będzie to ten serwer zamieni się w taki typowy easyhc jakiegoś aka yt'bera.

A powiedz mi szczerze, czego ty oczekujesz i czego w ogóle się spodziewałeś?

Narzekaliśmy na Kamila, że sztywny, że zły ale bieg czasu pokazuje, że był jednym z najlepszych administratorów IQ, przede wszystkim był stanowczy, poważny i sprawiedliwy.

Czasy świetności tej serwerowni przeminęły, panuje samowolka wyższej administracji, dlatego trzeba tą społeczność jak najszybciej opuścić.

Co masz na myśli samowolką, uważasz, że administrator nie powinien mieć dostępu do uprawnień operatora, że nie powinien organizować żadnych konkursów?
Ktoś musi wprowadzać zasady na tym serwerze i ktoś musi ten serwer starać się rozwijać, zachęcać graczy, a jeżeli serwer Ci się nie podoba to nie musisz tutaj grać.
Uważasz, że trzeba tą społeczność jak najszybciej opuścić, a sam nie potrafisz się z nią rozstać, więc może zacznij od siebie, bo w taki sposób na pewno Twoja rada nie spełni się

(15-10-2017, 13:25)Tygrys2 napisał(a): To ja się przyłącze do dramy:
- Pan Majconik siedzi codziennie i nawet nie naprawi wybuchnietego Olympusa,
- Jest chamski w stosunku do niektórych graczy,
- Ładnie przeklina na live, kiedy oglądają go też dzieci.

Jedną osobą, która jest w stanie naprawić takowe błędy jestem ja i nikt inny, jak zapewne większość graczy wiedziało byłem na urlopie, bo miałem praktyki, więc nic on nie mógł zrobić.
Jeżeli kogoś o coś o skarżasz to udowodnij to na podstawie argumentów, nie zauważyłem, aby Majcon był "chamski" w stosunku do graczy.
To jakie ktoś prowadzi transmisje to jest tylko i wyłącznie jego wybór, a jeżeli uważasz, że oglądają go dzieci, to od czego są rodzice?

(15-10-2017, 21:58)Aronex napisał(a): @Sintiia Ja wyraziłem swoją opinię publicznie co sadze o jego zachowaniu, a ty od razu jakieś farmazony piszesz o polskich żądach czy coś xD owszem ludzie tu prowadza dość nie ciekawą rozmowę, ale z niektórymi się zgodzę Na tym serwerze zawsze była jest i będzie „faworka” nawet jak @MaRsOnIx nią sobie wyprasza, bo nawet on nie świadomie traktuje jednych lepiej innych gorzej.

Wyjaśnij mi proszę w jaki sposób "traktuje jednych lepiej innych gorzej".
Chyba, że przebywanie ze mną na kanale uważasz za traktowanie kogoś lepiej, to się z Tobą zgodzę, bo na kanałach publicznych nie mam czasu przebywać.
Nie pisz ogólnikami, bo to do niczego nie doprowadzi.

W temacie: Niespodziewany Ban Odpowiedzi: 2

13-09-2017, 11:57

Odblokowany.

Zamykam.

W temacie: Prośba o Unbana Odpowiedzi: 3

13-09-2017, 11:55

Odblokowany.

Zamykam.

W temacie: Prośba o ub Odpowiedzi: 1

13-09-2017, 11:53

Odblokowany,

Zamykam.

W temacie: Tyralnia Odpowiedzi: 6

06-09-2017, 15:33

Nie wyobrażam sobie promowania wyzywania innych osób.
Moim zdaniem pomysł jest beznadziejny i będzie tworzyć niepotrzebne awantury i kłótnie.

Temat: Konkurs na pytania do konkursu OX Odpowiedzi: 7

17-08-2017, 14:17

Witajcie,

Ogłaszam konkurs na najlepsze pytania do eventu pt. "Konkurs OX" na serwerze RPGv2.
Oceniana będzie liczba pytań, jakość oraz poprawność i innowacyjność.
Aby wziąć udział należy pobrać aplikację, która nam umożliwi proste i niepubliczne przesłanie pytań do nas.
Do wygrania będzie nagroda finansowa w postaci znaków na serwerze RPGv2.
Pracę należy złożyć w terminie nie krótszym niż 30 sierpnia.


Temat: Karaoke 03.07.2017 18:00 Odpowiedzi: 1

02-07-2017, 12:01

W dniu 3 lipca odbędzie się karaoke na serwerze głosowym TeamSpeak3 PvP.IQ.PL. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. 30 minut przed rozpoczęciem karaoke włączona zostanie możliwość dołączenia do kanału w celu wzięcia udziału lub posłuchania wykonania utworów przez uczestników.


Aby wziąć udział zgłaszamy swoje uczestnictwo do:
- Prowadzącego
- Jurorów
- Członków administracji dostępnych na karaoke

Każde wykonanie utworu będzie indywidualnie oceniane i zostanie zliczana ilość przyznanych punktów w opisie kanału. Skala oceniania to 1 do 10.
Nagrodzone zostaną najlepsze osoby. 

Wybrać nagrodę można na serwerze Minecraft PvP.IQ.PL RPGv1 oraz RPGv2.

Zapraszamy serdeczenie!

Temat: Przerwa Techniczna RPGv2 Odpowiedzi: 1

29-06-2017, 12:12

Dnia 28.06.2017 roku wystąpił poważny błąd związany z serwerem RPGv2.
Został odkryty błąd, przy pomocy którego można było kopiować przedmioty, został on już naprawiony, jednakże część osób wykorzystała go i porozdawała takowe przedmioty innym graczom za darmo.
Mamy jednak kopię zapasową z dnia 23.06.2017, dlatego część graczy straci swoje postępy w grze w kwestii tylko i wyłącznie ekwipunku, jednak istnieje możliwość bezpośredniego zgłoszenia się do mnie i zwrotu części przedmiotów po dokładnej weryfikacji, mamy wszelkie logi i każda próba oszustwa będzie karana.
Zaznaczam także, że taka możliwość będzie istnieć tylko dla tych najbardziej wartościowych przedmiotów, jednak nie martwcie się w ramach rekompensaty będą organizowane różne event'y, w postaci ox'ów i nie tylko, abyście mogli zyskać.
Przepraszamy za problemy, serwer planuje włączyć dnia 29.06.2017 o godzinie 15:00.

Temat: Wzór do złożenia podania Odpowiedzi: 0

21-06-2017, 22:59

W tym temacie uregulowane są informacje dla osób ubiegających się o rangę na serwerze RPG V1. 


Podanie na Kidmoderatora/ Moderatora serwera RPG V1 może być złożone przez osobę spełniającą poniżej opisane kryteria. Kandydat na rangę musi być osobą:
- miłą, bezkonfliktową, kulturalną, posiadającą szerokie spektrum informacji na temat serwera, na którym chciałby pełnić określoną funkcję,
-  operującą w przynajmniej nienaganny sposób językiem polskim oraz posiadać niewąskie zaplecze dotyczące zasad pisowni słów, znaków diakrytycznych, ortografii i stylu z zakresu języka polskiego,
- nieposiadającą na "swoim koncie" permanentnych blokad bez możliwości ich odblokowania (osoby, które w przeszłości posiadały blokady konta z możliwością odblokowania nie są dyskwalifikowane z rekrutacji, aczkolwiek zmniejsza to szansę na pozytywne rozpatrzenie ich podania),
- nieposiadającą funkcji na żadnym innym serwerze.

Każda osoba, która stara się o nabycie rangi KidModeratora/ Moderatora na serwerze RPG V1 musi respektować obowiązki wynikające z jej pełnienia określone w temacie "Obowiązki administracji RPG V1" (  ). Kandydat musi również zdawać sobie sprawę z faktu, iż z jakiegokolwiek aktu niesubordynacji lub sytuacji, w której zaniecha swoje obowiązki będą wyciągnięte odpowiednie konsekwencje, którymi może byż degradacja z obecnie pełnionej funkcji. Skutkiem złożenia podania o charakterze komicznym, w którym autor nie podchodzi do tematu poważnie będzie wyciągnięcie odpowiednich konsekwencji, którymi może być nawet nadanie permanentnej blokady na konto.


Poniżej znajduje się wzór, który każdy kandydat ubiegający się o rangę musi zastosować odpowiadając na po kolei zadane pytania. Estetyczność jego wykonania podlega ocenie. Tytuł podania ma być opisany w nastąpujący sposób: Podanie na [KidModeratora; Moderatora; MapCreator'a; Youtube'ra] RPG V11. Czy respektujesz zasady i wymagania dotyczące rekrutacji określone w temacie "Wzór do złożenia podania", do którego podany jest link: [ ]?:
2. Twój nick na serwerze:
3. Na jaką rangę chcesz kandydować? (Kidmoderator; Moderator; MapCreator; YouTube*):
4. Dlaczego ubiegasz się o pełnienie funkcji na określonym wyżej serwerze?:
5. Opisz coś na swój temat. (opis musi zawierać podstawowe informacje: imię, wiek, zainteresowania):


* W przypadku przedstawienia swojej kandydatury na rangę "YouTube" koniecznie jest podanie linku do kanału osoby ubiegającej się o tą rangę.

16-06-2017, 21:09

Informuję, iż na przestrzeni dni 16.06.2017 i 18.06.2017, mogą wystąpić problemy z połączeniem, spowodowane atakami sieciowymi w stronę serwera.
W najbliższym czasie zostanie wymieniona maszyna, która zapewni większą optymalizacje serwera oraz większe zabezpieczenia.


Przepraszamy za problemy.