Rejestracja  


  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Prośba o ub na ts3

#1
Witam mój nick to GOLDEMIL21.
Powodem zablokowania mnie na ts było moje niestosowne zachowanie.
Bana otrzymałem dzisiaj około 18:00 
Proszę o ub gdyż lubi.ę rozmawiać na ts z innymi graczami pvp.iq rpg.v1 jak i rpg.v2. Wiem że niestosownie się zachowywałem i gdy wejdę na tsa od razu przeproszę gracza któremu sprawiłem przykrość. Zrozumiałem że nie powinienem tak się zachowywać i już tak nie będę rozbił gdyż zależy mi na wspólnej integracji wszystkich graczy na ts.
Zbanował mnie MaRsOnIx.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Pozdrawiam i wesołych świąt. 

Poza tym pragnę dodać że to moja pierwsza blokada na ts3.

#2
Jestem za daniem ci drugiej szanasy mimo tego że nie Odczekales jednak wiem że bardzo zalujesz.
Z poważaniem i wyrazami szacunku
Prototyp1337

#3
Za ub .
-Te wyzywania na Tsi'e itp to 4fun XDD,ale faktycznie mogłeś się wstrzymać itp xD

#4
Jestem na Tak
powody up

#5
(16-04-2017, 18:44)GOLDEMIL21 napisał(a): Witam mój nick to GOLDEMIL21.
Powodem zablokowania mnie na ts było moje niestosowne zachowanie.
Bana otrzymałem dzisiaj około 18:00 
Proszę o ub gdyż lubi.ę rozmawiać na ts z innymi graczami pvp.iq rpg.v1 jak i rpg.v2. Wiem że niestosownie się zachowywałem i gdy wejdę na tsa od razu przeproszę gracza któremu sprawiłem przykrość. Zrozumiałem że nie powinienem tak się zachowywać i już tak nie będę rozbił gdyż zależy mi na wspólnej integracji wszystkich graczy na ts.
Zbanował mnie MaRsOnIx.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Pozdrawiam i wesołych świąt. 

Poza tym pragnę dodać że to moja pierwsza blokada na ts3.

jestem za ub

#6
@up

Podaj powody..

Co prawda nie odczekałeś, ale bardzo żałujesz swojego czynu (przyłożyłeś się do prośby)
Za UnBanem

#7
Jeżeli rzeczywiście przeprosisz tego gracza i on wybaczy Ci tą obrazę. To według mnie jak najbardziej powinieneś mieć zdjętą tą blokadę.
Z poważaniem,
makstale

#8
Odblokowany.
Zamykam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości