Rejestracja  


  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Poradnik o Kopalni

#1
Cześć jako, że jest nowe forum chce napisać od nowa Poradnik o Kopalni:
1
Zacznijmy od początku.Kopalnia to miejsce znajdujące się w m2 (x 5757;y 69;z 5706)
2
Aby zacząć móc kopać należy zrobić pierwszą misje u Sztygara (x 5786; y 47; z 5668). Należy w niej zdobyć kilof.Można go kupić u Pijanego Górnika (x 5759; y 69; z 5711), aby móc kupić kilof trzeba mu przynieść 10 rumów, które kupimy u Karczmarza Niemego (x 5890; y 50 z 5478)
3
Gdy już damy 10 rumów, możemy kupić pierwszy kilof o nazwie Kilof Górniczy, ale do tego trzeba dokupić Magazyn Górnika.
4
Gdy już kupimy kilof i magazyn, należy wrócić do Sztygara, a on nam da pierwszą misję, aby wykopać 100 węgla.
5
Rudy znajdziemy na samym dole kopalni w losowych miejscach
6
Są różne rodzaje rud:
*ruda węgla
*ruda żelaza
*ruda miedzi
*ruda złota
*ruda diamentu
*ruda szafiru
*ruda rubinu
*ruda szmaragdu
7
Z szmaragdu może nam dropnąć skrzynia, a z niej: dynamity,akcesoria od 45lvl, złote klucze
8
Rudy, brylanty,miał,kamień itd. można sprzedać u Kupczyka. (Znajduje się na targu w m2 od razu po wyjściu)
9
Alkohole dają nam szybsze kopanie rud. Szybkość zależy od procentu alkoholu
10
Rodzaje alkoholi:
*Aqua vitae 500y
*Cynamonówka 800y
*Antałek Miodu 1000y
*Likier 2000y
*Ajerkoniak 2500y
*Rum 3000y
*Ratafia 4000y
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]

#2
Szczerze powiedziawszy, spodziewałem się czegoś więcej z twojej strony.
Mało się rozpisałeś, górnictwo na RPGv2 jest bardzo rozbudowane.
Pominąłeś różne zastosowania wykopanych surowców.
Np, kupowania przedmiotów u kupczyka (tzn. ulepszaczy) lub też sprzedawania ich u Złotnika.
Mogłeś też napisać że misje dzienne mogą mieć powiązanie z górnictwem.
Nie napisałeś też że alkohole przyspieszają wydobywanie rud.
Nie dodałeś też że za surowce można kupować lepsze kilofy.
Pominąłeś wiele ważny faktów, ale chociaż ująłeś najważniejsze fakty.
Moja szczera ocena to 6,5/10.

#3
@Up
Faktycznie Górnictwo jest bardzo rozbudowane lecz MoorSo napisał w większości przydatne informacje.
Poradnik jak najbardziej przydatny Usmiech

#4
Nie zbyt często gram na v2 i jeżeli miałbym taki poradnik zrozumieć i wykorzystać to bym się trochę nie połapał, jeżeli byś bardziej szegolowo napisał to jak najbardziej by był przydatny. Narazie tak średnio
Z poważaniem i wyrazami szacunku
Prototyp1337

#5
Tak jak napisali gracze wyżej, poradnik niby przydatny, ale mało szczegółowy i nie do końca zrozumiały przez nowych użytkowników. Trochę więcej szczegółów i poradnik jak najbardziej w porządku ;D

#6
Poradnik jest taki sobie, dałeś w nim najbardziej przydatne rady, ale tez nie wszystko w nim jest. Gratuluje za chęci w pisaniu tego.

#7
Nie zbyt często gram na v2 i jeżeli miałbym taki poradnik zrozumieć i wykorzystać to bym się trochę nie połapał, jeżeli byś bardziej szegolowo napisał to jak najbardziej by był przydatny. Narazie tak średnio
_________________________
Pozdrawiam Telefon123
Max LVL V
Były Support V1 

Jeśli pomogłem zostaw mi +rep

#8
Poradnik ma tą estetyczność i jest przejrzysty, a dałeś najbardziej ważne informacje dot. Górnictwa V2. Są też szczegóły, który (moim zdaniem) powinny się tutaj znaleźć. Masz tego + za wkład w tą pracę.
[Obrazek: qKygmFK.png]
Road to [CEO]


#9
Poradnik został napisany porządnie, lecz znając twoje wypowiedzi mogłeś się trochę bardziej wypowiedzieć.

#10
Nawet dobry poradnik, lecz mógłbyś dokładniej wszystko opisać...
Z poważaniem,
meduza






Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości