Rejestracja  


  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Podanie na KidModeratora RPG v2

#1
1. Czy respektujesz zasady i wymagania dotyczące rekrutacji określone w temacie "Wzór do złożenia podania", do którego podany jest link: [ ]?: Tak, respektuje.
2. Twój nick na serwerze: AshMen1337
3. Na jaką rangę chcesz kandydować? (Kidmoderator; Moderator; MapCreator; YouTube*): KidModerator
4. Dlaczego ubiegasz się o pełnienie funkcji na określonym wyżej serwerze?: Ubiegam się o pełnienie owej funkcji na serwerze, ponieważ lubię tą serwerownie oraz klimat panujący na serwerze, lubię także pomagać wszystkim graczom grającym na serwerowni, oraz chciałbym mieć wpływ na rozwój serwera. (Przepraszam za używanie wielokrotnie słów: serwerze, serwerowni, niestety nie byłem wstanie wymyślić synonimu do owych wyrazów)
6. Opisz coś na swój temat. (opis musi zawierać podstawowe informacje: imię, wiek, zainteresowania):
Wiek: 14
Imię: Jakub
Zainteresowania: Interesuję się informatyką, piłką nożną oraz grami typu RPG. Aktualnie posiadam 68 Lvl (Top1), drobna informacja niżej.


Tak, tak wiem, że posiadałem blokadę konta, gdyż chciałem "sprzedać" konto. Nie będę się w tej wypowiedzi tłumaczył, czy to była prawda czy nie. Chciałbym powiedzieć wam, że popełniłem wiele błędów, pisałem już 2 podania, z czego już 1 zostało odrzucone a drugie zamknąłem sam z nieistotnych powodów. Mam świadomość, że mam małą szanse na dostanie się do administracji serwerowni ale liczę na to. I chciałem prosić o wyrozumiałość dla mojej osoby i chcę abyście pomyśleli o tym, że każdy zasługuje na drugą szanse.

#2
Neutral.
-Często na serwerze.
-Miał blokadę.
-Widzę , że starasz się pomagać.
-Najwyższy poziom na serwerze.
@Edit
https://scr.hu/eJAezj , nie wiem czy taka osoba , może mieć KidModerator'a , Napisałem do niego ,Nie siedzisz przed kompem za długo ? Bo wiesz możesz mieć tak jak ja.' A on zareagował w ten sposób Usmiech

#3
Jestem na Tak:

+Lvl
+Staż
+Wiedza o serwerze
+Wiek
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]

#4
Z powodu iż byłeś banowany, muszę dać Ci ocenę NEUTRAL. Posiadasz jednak szerokie spektrum informacji, jeżeli chodzi o rpgv2, o czym świadczy twój poziom.
[Obrazek: 5RUAw7j.gif]

#5
Witam, aż muszę napisać bo mnie korci. Ashmen ty jesteś taką zmienną trochę osobą. Owszem masz ten poziom bo siedzisz i niszczysz te rudy, ale mylicie się, poziom nie mówi o tym jaką wiedzę się o nim posiada. Ashmen teraz wykonuję jedną czynność dlatego ma taki poziom a nie inny. A myślę, że wie sporo mniej niż niektórzy na tym serwerze. Dlatego to nie jest jakiś plus, że masz tak wysoki poziom. Co do Twojej blokady, może ona była nieumyślna ale jednak, co odbija negatywne piętno na Twojej osobie. Zachowanie masz różne, często nie wiadomo co się po Tobie spodziewać. Czasami dobre, czasami wręcz przeciwnie. Aktywność, zaangażowanie przemawiają za pozytywnym rozpatrzeniem podania. Ostatnio mało siedzę ale jak już to nie widzę pomocy z Twojej strony. Jestem neutral ale myślę że dałbym Ci szansę się wykazać.

#6
Jestem neutralnie nastawiony do tego podania. Tak jak Matiakus mówi co z tego jeżeli ma wysoki poziom jak cały czas kopie rudy. I jeszcze ta blokada konta, ale myślę że mozna dać mu szansę

@edit
Jestem stanowczo na NIE
- Utrudnia graczom rozgrywke
- Mała wiedza o serwerze
+ Wysoki poziom
- Banowany
- Wyzywa
Z poważaniem i wyrazami szacunku
Prototyp1337

#7
Jestem zdecydowanie za odrzuceniem podania, gdyż użytkownik jest toksyczny, a jego lvl nie jest powiązany z wiedzą na temat serwerze, gdyż głównie zajmował się on kopalnią.
Dowody: https://scr.hu/eJAezj
Z poważaniem,
meduza#8
#up

Oj meduzka, szybki jesteś, znalazłeś hacka na mnie i od razu napisałeś, jak słodo

#9
Podanie odrzucone.
Zamykam.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości