Ankieta: Czy chciałbyś by dodano taką tabele
Ankieta jest zamknięta.
Zdecydowanie tak!
57.14%
4 57.14%
Nie mam zdania.
42.86%
3 42.86%
Zdecydowanie nie!
0%
0 0%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tabela serwerów

Witam chciałbym zaproponować dodanie pluginu, który dodałby tabele serwerów na forum. Co prawda jest to zwykły bajer, jednak myślę, ze nawet miło będzie oglądać z poziomu forum, jaka jest aktualnie aktywność na serwerze. Taki plugin można pobrać na oficjalnym forum polskiego wsparcia dla for na silniku mybb, więc niżej zamieszczam link.

Link do pluginu:

https://mybboard.pl/thread-59849.html

Co prawda łamie to punkt regulaminu 2.9, Jednak myślę, że skoro link jest podawany tylko w celach informacyjnych to można zrobić drobny wyjątek  :P

Co do samego pluginu to mam jedno, ale, mianowicie jak testowałem jego funkcjonowanie to zauważyłem, że są drobne problemy kiedy na forum mamy powyższy plugin i tapatalk, dokładniej mówiąc nagle praca forum bardzo spowalnia i wszystkie treści na nim ładują się bardzo długo. Nie jestem pewien, czemu tak się dzieje, nie otrzymałem również jasnej odpowiedzi na ten temat od autora (po prostu zalecił mi wyłączenie jednego z nich), więc jeśli taki sam problem występowałby i tutaj to osobiście wolałbym, żeby na forum dodano wyłącznie tapatalk. Teoretycznie autor zapowiedział prace nad nową wersją, która być może byłaby z nim kompatybilna, jednakże od bardzo długiego czasu nie było żadnej informacji na ten temat.
[Obrazek: A1VY7ut.jpg]

[Obrazek: 76561198096023534.png]
Odpowiedz

Następny pomysł godny realizacji, dlaczego ? Oczywiście, dlatego, że możemy zobaczyć ile osób jest online na rpg v1/v2 wtedy możemy wywnioskować, że jeżeli chcemy trochę pogadać a nie cały czas wykonywać misje lub expić wystarczy nacisnąć tap i po sprawie. Następny plusem jest to, że podczas restartów nie wiadomo kiedy reset się zakończy wtedy byłoby nam łatwiej, nacisnąć tap i zobaczyć kiedy owy reset się zakończy i wbić ponownie na serwer.
Z poważaniem i wyrazami szacunku
Prototyp1337
Odpowiedz

Propozycja jest dość ciekawa ale może być mały problem mianowicie plugin trzeba dość mocno przerabiać aby w ogóle działał lecz prawdopodobnie mam gdzieś już przerobiony xD
2 problem nie wiem czy @MaRsOnIx nie ma zablokowanych portów
Odpowiedz

(09-07-2017, 20:29)Majcon napisał(a): Propozycja jest dość ciekawa ale może być mały problem mianowicie plugin trzeba dość mocno przerabiać aby w ogóle działał lecz prawdopodobnie mam gdzieś już przerobiony xD
2 problem nie wiem czy @MaRsOnIx nie ma zablokowanych portów

1. Że trzeba przerobić to się domyślam, bo nawet sam autor napisał, że planuje przepisać cały plugin na nowo (niestety od tej zapowiedzi, nie pojawiły się, żadne nowe wieści na ten temat)
2. Zablokowane porty są problemem jedynie w przypadku serwerów trzymanych na hostingach, jednak Marso trzyma serwery na maszynie dedykowanej, więc z portami nie powinno być żadnych większych problemów
[Obrazek: A1VY7ut.jpg]

[Obrazek: 76561198096023534.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości