• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Serwer / Pare pytan

Witam, pisze z nowego konta gdyz do tamtego nie pamietam hasla.
1. Co jest z serwerem Zostal on zamkniety juz dosyc dawno a zadnych informacji na jego temat NIE ma. Moze jest to wina mojej wersji ale ja zalogowac sie nie moge.
2. Co z ts3? Nie moge wejsc . Blad czy marsonix wylaczyl?
3. Czy wogole ten serwer ma zamiar powrocic? Gralem na tym serwerze na 3 kontach [ od 2015 do 2018] wiec szczerze to troche mi go szkoda. Gralo sie na nim swietnie i mimo niektorych toxikow , dalo rade.

Pozdrawiam
DawidGaming
Odpowiedz

(16-10-2018, 20:40)DawidGaming aka RiK0 napisał(a): Witam, pisze z nowego konta gdyz do tamtego nie pamietam hasla.
1. Co jest z serwerem Zostal on zamkniety juz dosyc dawno a zadnych informacji na jego temat NIE ma. Moze jest to wina mojej wersji ale ja zalogowac sie nie moge.
3. Czy wogole ten serwer ma zamiar powrocic? Gralem na tym serwerze na 3 kontach [ od 2015 do 2018] wiec szczerze to troche mi go szkoda. Gralo sie na nim swietnie i mimo niektorych toxikow , dalo rade.

Pozdrawiam
DawidGaming

Witam: 
1.  Został wyłączony na nie wiadomy okres/czas
2.  Ts3 został wyłączony
3.  Nie wiadomo szczerze mówiąc serwer był strasznie (op) . Możliwe że MaRsOnIx zastanowi się nad jego dalszą pracą lub ktoś inny się tym zajmie . 

Pozdrawiam 
ZejebiiK
Odpowiedz

(17-10-2018, 14:18)Vilki napisał(a):
(16-10-2018, 20:40)DawidGaming aka RiK0 napisał(a): Witam, pisze z nowego konta gdyz do tamtego nie pamietam hasla.

Pozdrawiam
DawidGaming

Witam: 
1.  Został wyłączony na nie wiadomy okres/czas
2.  Ts3 został wyłączony
3.  Nie wiadomo szczerze mówiąc serwer był strasznie (op) . Możliwe że MaRsOnIx zastanowi się nad jego dalszą pracą lub ktoś inny się tym zajmie . 

Pozdrawiam 
ZejebiiK

Szczerze byl to najlepszy serwer rpg
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości