• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Marso jest chory

Tak, to prawda. Dawanie 12 latkom moda nie jest zdrowe i bezpieczne dla tego serwera. Powiedz czy ty w ogóle robiłeś im jakąś rekrutację? Np. Na tsie się pytałeś ile lat itp. Pewnie nie, bo po c**j skoro serwerownia umarła to najlepiej rozdać każdemu moda i niech sobie zbanuje kogo chce. Już pomijając fakt, że jest to serwer testowy i na dokończonym powinniśmy się spodziewać starszej, lepszej i ogarniętej administracji. Czemu nie dałeś moda np. Brakinowi? Uważam, że to był jeden z lepszych moderatorów na serwerze, a nie jakieś tygrysy 13 letnie. Jak zamierzasz tak podejść do serwera to nie wróże dobrej przyszłości dla niego. Niby mamy się spodziewać nowości. Ciekawe czy na pewno tak będzie, bo jak dobrze wiesz gracze z iq poszli na serwer siurka i trudno będzie Ci kogoś teraz tutaj przywołać. Sam sobie zawiniłeś popełniłeś w pizdu błędów i sam dobrze o tym wiesz. To tyle pozdro. Agencie majcona, nie dawaj warna, bo będę miał blokadę. Jak mi dasz to cię wy******le na obiad. Miłego wieczoru.
Ręka sprawiedliwości
Dziękuje, pozdrawiam.
[-] 4 użytkowników podziękowali KeNnYY za ten post:
  • ekhoe, MamWuHa, Prototyp, xKuba
Odpowiedz

Zacznijmy od tego, że jak nic nie wiesz to się nie wypowiadaj. Rangi dostaliśmy za wysokie lvle, zaufanie i wiedze na temat trybu i nie było żadnej rekrutacji. Już nie będę komentował podania mojego nieprawdziwego wieku...
,,Czemu nie dałeś moda np. Brakinowi?" - Brakin ma moda, lecz po prostu nie ma czasu na grę lub po prostu mu się nie chce.
Pomogłem, daj Pomógł.
[-] 1 użytkownik podziękował Tygrys2 za ten post:
  • McPL9753
Odpowiedz

Przecież ile razy mi mówiłeś, że masz 13 lat przypomnij sobie chyba, że masz skreloze w wieku 13-14 lat. "Rangi dostaliśmy za wysokie lvle" Nie wiem czemu marso patrzył na to skoro ty ciągle afery na serwerze robiłeś chyba pamiętasz dramy zemną? Usmiech. Wtedy taki grzeczny nie byłeś, ale pewnie powiesz, że nic takiego nie było, bo ja dowodów nie mam. Miej chociaż odwagę przyznać mi racje, bo sam dobrze wiesz co robiłeś w przeszłości. "zaufanie i wiedze" Nie wiem skąd to zaufanie pewnie przez to, że masz wysoki lvl, bo nic innego się nie liczy. Jedyne co mnie cieszy to, że to jest serwer testowy i administracja może się zmienić. Oby się tylko kurwa zmieniła, bo nie chce 13-14 latkow w administracji. Pozdro
Ręka sprawiedliwości
Dziękuje, pozdrawiam.
[-] 2 użytkowników podziękowali KeNnYY za ten post:
  • MamWuHa, xKuba
Odpowiedz

@MinecraftPL9753 Liczne wulgaryzmy obrazy administracji spam postami bez sensu. zaufajmy mu i dajmy moderatora :D
[Obrazek: 2f3IFPj.png]
Memy związane z serwerownia  https://www.facebook.com/typowygracziq/
Grafika na zamówienie https://www.facebook.com/Aroneksia/
[-] 2 użytkowników podziękowali Aronex za ten post:
  • j4roszx, KeNnYY
Odpowiedz

@Aronex +1
Odpowiedz

No dla mnie to jest smutne, że kiedyś jak iq jeszcze trzymało poziom, w administracji były osoby pokroju Mysteza czy Moremida, ogarnięte, miały ponad 40 IQ w przeciwieństwie do dwóch obecnych.
,,Nīsu no kotoba wa sekai o kaeru ni wa jūbunde wa arimasen." 
[-] 1 użytkownik podziękował MamWuHa za ten post:
  • KeNnYY
Odpowiedz

Od dawna wiedziałem, że ze mną jest coś nie tak, ale na szczęście @MamWuHa wie co mi dolega, mam ~40 IQ.
[-] 1 użytkownik podziękował Brakin za ten post:
  • Aronex
Odpowiedz

Powiem tak, Tygrys2 nic raczej nie odwalił, ale za to MinecraftPL9753 jest dwulicową osobą, która się kozaczy z tym, co dostała, a potem płacze z tego powodu, że coś się odwaliło, nie ma to jak gadać na TS3 i przegadać wszystkich na mnie, ponieważ wgadywać głupoty można każdemu, owszem, zdarzały mi się obrazy graczy/administracji, ale to już nie występuje, jedynie gdy nie zależy mi na czymś, nie podaruje mu tego.
Jestem za tym, aby ten osobnik nie potrzymał długo rangi, ponieważ się kompletnie nie nadaje na taką rangę, to, że miał wysoki poziom, wiedzę itp., nie znaczy, że ma dostać odrazu rangę Usmiech
+ Faworyzuje graczy na serwerze, wystarczy z nim dobrze gadać na TS Usmiech 
Pozdrawiam j4roszx, życzę miłego dnia.
Odpowiedz

@Brakin napisałem ,,dwóch obecnych" i bynajmniej nie chodziło mi o ciebie

@j4roszx Tygrys to dziecko, o minecrafcie nawet nie chce mi się pisać, a ty sam jesteś dwulicowy
,,Nīsu no kotoba wa sekai o kaeru ni wa jūbunde wa arimasen." 
[-] 2 użytkowników podziękowali MamWuHa za ten post:
  • KeNnYY, McPL9753
Odpowiedz

(01-08-2018, 17:54)MamWuHa napisał(a): @Brakin  napisałem ,,dwóch obecnych" i bynajmniej nie chodziło mi o ciebie

@j4roszx Tygrys to dziecko, o minecrafcie nawet nie chce mi się pisać, a ty sam jesteś dwulicowy

To, że mam KidModeratora na M**PG, znaczy, że jestem dwulicowy? Dalej chcę IQ, ale to stare.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości