Ankieta: Uważasz, że otwarcie takiego serwera jest dobrym pomysłem?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
84.62%
22 84.62%
Nie
15.38%
4 15.38%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RPGV2 Powrót - Wszystko za darmo

Witajcie,

Dnia 30.07.2018 o godzinie 20:00, powróci nasz najnowszy serwer RPG - RPGv2, który zostanie całkowicie zmieniony oraz ułatwiony.
Powrót ma za zadanie sprawdzić zainteresowanie graczy naszym serwerem, sam ranking będzie prowadzony i całkiem możliwe, że najlepsze osoby będą wynagrodzone.
Pragnę zaznaczyć, że rozgrywka będzie toczyła się od poziomu 68, wiele początkowych rzeczy, takich jak ekwipunek - gracze otrzymają na start, Pvp na dungeonach zostanie włączone, a sam zdobywany exp zostanie powiększony o 400%.
Potwory na dungeonach zostaną całkowicie zmienione i dostosowane do większego poziomu, tak aby serwer był wyzwaniem i gracze mogli w całości przetestować takie miejsca specjalne jak Komnaty Czeluści, Twierdzę Vulcanusa czy też Trakt Hadesa.
Włączony zostanie częściowo event "Halloween", tak aby rozgrywka była jeszcze bardziej urozmaicona.
W razie utraty ekwipunku każdy gracz będzie mógł zresetować swoje konto przy pomocy komendy /reset.

IP Serwera: Pvp.iq.pl

Serdecznie Zapraszamy do gry!

W przypadku problemów serwer może zostać w każdym momencie wyłączony, nie jest to oficjalne otwarcie serwera, jest to jedynie zabawa!

Z poważaniem,
MaRsOnIx
[-] 3 użytkowników podziękowali MaRsOnIx za ten post:
  • Darkerkox, Goraj, Zdychacz
Odpowiedz

LOVEEEEEE

Marso czy ts w tym czasie będzie działałPytajnik?
[Obrazek: UzYbssy.gif]
Odpowiedz

Serwer to git, ale TS też odpal
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]
Odpowiedz

(29-07-2018, 22:10)Darkerkox napisał(a): LOVEEEEEE

Marso czy ts w tym czasie będzie działałPytajnik?

Raczej ciężko z tym będzie biorąc pod uwagę, że RPGv2 jest obciążający, a maszyna nie jest super :/
Odpowiedz

Dobry Wieczór.
Osobiście mi ten pomysł bardzo się podoba i mam nadzieję że serwer będzie zaludniony jak w roku 2015 v1. Z drugiej strony niestety szkoda że serwer będzie włączony tylko przez określony czas, jednak wydaje mi się, że się ciepło przyjmie.
Pozdrawiam.Miłej nocy.
Odpowiedz

A czy serwer będzie działał cały czas czy tylko na parę godzin go wlaczysz?
Odpowiedz

my v1 chcemyy :<
Odpowiedz

Mars to jeżeli TS nie to podaj TS na jakim bywasz :D
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]
Odpowiedz

I tak kozak
Odpowiedz

Proszę o odpowiedź na moje pytanie oraz podpinam się do pytania varusa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości