• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

hce moderatora

1. Czy respektujesz zasady i wymagania dotyczące rekrutacji określone w temacie "Wzór do złożenia podania", do którego podany jest link: [ ]?: a gdzie jest ten link bo jas nie wiem i wogule
2. Twój nick na serwerze: Kapisz
3. Na jaką rangę chcesz kandydować? (Kidmoderator; Moderator; MapCreator; YouTube*): kit medator lub medator ale mapcreatro i jutub tesz spoko
4. Dlaczego ubiegasz się o pełnienie funkcji na określonym wyżej serwerze?: bo hce i karzdy ma szanse wienc ja tesz hce dostac szanse bo jestem spoko gosc
5. Opisz coś na swój temat. (opis musi zawierać podstawowe informacje: imię, wiek, zainteresowania): mam na imie kacper mam 9 lat i pul ale ogar mam durzo fajnych itemuw bardzo duzo fajnych itemuw bardzo durzo bardzo fajnych itemuf i bardzo lubie ten serwer i on jest moim zainteresowaneim czy jakos

a i prosze o szypkie rozpatżenie podania z gury dzienkuje pozdrawiam
[-] 1 użytkownik podziękował Kapisz za ten post:
  • xKuba

Jestem za:
+ Ortogtafia 
+ Wiek
+ Brak administracji 
+ Fajne itemy
+ Ogar
V1? 105
V2? 80
Żurek? 57
Banan? 46
Cs;Go? G2
[-] 1 użytkownik podziękował xKuba za ten post:
  • Kapisz

dzienkuje bardzo za wzsyzstkie glosy lice an pozytwyne rozpatszeniue podania

Jestem na tak znam go od przedszkola i jest naprawdę ogarnięty i pomocny wiec myślę że dostanie ta range
[-] 1 użytkownik podziękował pitero0090 za ten post:
  • Kapisz

(12-07-2018, 21:46)pitero0090 napisał(a): Jestem na tak znam go od przedszkola i jest naprawdę ogarnięty i pomocny wiec myślę że dostanie ta range

a to ty paweu siema paweł czemu cie pzreniesli do grupy drugiej w przetszkolu pszeciesz w grupie perieaszej tesz spoko

Temat został zamknięty przez administratora

Powód:Kosz

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post [Obrazek: exclamation.png]

Z pozdrowieniami, Zespół PVP.IQ.PL
[Obrazek: 2f3IFPj.png]
Memy związane z serwerownia  https://www.facebook.com/typowygracziq/
Grafika na zamówienie https://www.facebook.com/Aroneksia/

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości