Rejestracja  


  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Podanie na Administratora lobby - milek.

#1
Witam, niestety poszukiwałem wzoru do aplikacji na range na lobby, ale nie znalazłem zarówno działu jak i wzoru. Posłużę się wzorem z V1 i umieszczę ten temat w tym że dziele.

1. Czy respektujesz zasady i wymagania dotyczące rekrutacji określone w temacie "Wzór do złożenia podania", do którego podany jest link: [ ]?: Tak oczywiście.
2. Twój nick na serwerze: mileeeczek
3. Na jaką rangę chcesz kandydować? (Kidmoderator; Moderator; MapCreator; YouTube*): Administrator Lobby na początek wystarczy, potem możemy dyskutować o administratorze globalnym.
4. Dlaczego ubiegasz się o pełnienie funkcji na określonym wyżej serwerze?: Ponieważ na MaRsOnIx'a wszyscy sie wypięli, a ja spełniam wymagania. Jestem osobą NIE PIJĄCĄ, ogarniętą oraz pomocną. Ponadto jestem nastawiony psychicznie do pełnienia tejże rangi.
5. Opisz coś na swój temat. (opis musi zawierać podstawowe informacje: imię, wiek, zainteresowania): Mam na imię Miłosz. Mam 20 lat. Mieszkam w Warszawie. Jestem osobą bardzo ogarniętą, pomocną i sprawiedliwą. Nie pije alkoholu od roku. Ogarniam wszystko, bo byłem tu kiedyś moderatorem.

Mam nadzieje, że moje podanie zostanie wzięte pod uwagę i nie zostanie zamknięte.

Poważnie jest napisane na serio.

Z poważaniem,

Milek.

#2
kosz
[Obrazek: 2f3IFPj.png]
Memy związane z serwerownia  https://www.facebook.com/typowygracziq/
Grafika na zamówienie https://www.facebook.com/Aroneksia/Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości