• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tymczasowe wstrzymanie dalszej działalności.

Witajcie,

Dzisiaj chciałbym Was poinformować o dokładnej sytuacji, która będzie panować przez jakiś dłuższy okres, czym jest to spowodowane oraz nie wyobrażam sobie o nie umieszczeniu tutaj paru zdań od siebie.

Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że wstrzymanie działalności nie oznacza końca serwera, jest to po prostu wstrzymanie działalności, którego byłem już pewny w środę, ale potrzebowałem czasu na napisanie tego, gdyż byłem bardzo poważnie chory oraz w między czasie miałem egzamin na prawo jazdy.

Zacznijmy może od powodów, które przyczyniły się tej przerwie, przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę tutaj dość konkretne powody związane z naszym usługodawcą Homepay'em, który w pewnym momencie naszej umowy o dzieło, zaprzestał wypłacania pieniędzy co było spowodowane problemami wewnętrznymi, nie mam zamiaru dociekać i dowiadywać się o co chodzi, gdyż każdy ich klient ma jednakowe problemy.
Problem ten spowodował, że przez najbliższe tygodnie płaciłem za serwery z własnej kieszeni, inni usługodawcy natomiast nie uznają tego typu współpracy jaka była z Homepay'em, istniała więc możliwość założenia działalności gospodarczej, albo działanie w nielegalny sposób, jedno i drugie nie było dla mnie korzystne, gdyż założenie działalności gospodarczej również ciągnie za sobą jakieś koszty, na które po prostu nie mogę sobie pozwolić przy tak małych zarobkach miesięcznych.
Kolejnym powodem jest brak całkowitej motywacji i chęci do dalszego działania, ostatnio zaczęło grać coraz mniej graczy, a ja osobiście posiadam coraz mniej czasu, jestem w wieku 19 lat, w następnym roku czeka na mnie matura, a oprócz tego mam sporo zajęć dodatkowych, w tygodniu po prostu jestem nieosiągalny i wierzcie mi nie mogę sobie pozwolić nawet na leżenie w łóżku i oglądanie telewizora.

No cóż, odnosząc się jeszcze do tego co będzie działać, to na pewno nasz serwer TeamSpeak, gdyż nie jest on dużym obciążeniem oraz forum, nad serwerami będę dalej pracować jednak niepublicznie, czasami będę się Was pytać o to co dodać i może w przyszłości zbiorę się do kupy i ponownie otworzę serwery minecraft.
Uważam, że taka zmiana może być nawet korzystna, serwer działa od października 2012r bez przerw do dnia 3 maja 2018r, to i tak genialny wynik, bo wytrwaliśmy aż 6 lat!
Więcej informacji będę zamieszczać tutaj: https://www.facebook.com/MaRsOnIxIQ/ proszę wszystkim o polubienie i obserwowanie, jeżeli chcecie otrzymywać jakiekolwiek informacje dotyczące serwerów.

Tymczasem dziękuję WSZYSTKIM GRACZOM I CAŁEJ MODERACJI za możliwość działania jaką mi zapewniliście, dzięki Wam nauczyłem się i zyskałem znacznie więcej niż tworzenie serwerów minecraft i z pewnością jeszcze to wykorzystam w przyszłości.
Odpowiedz

Czyli mam(y) przez to rozumieć, że serwer kiedyś powróci do życia? A co z itemami? Baza danych zostanie usunięta, czy zostanie dalej ?
[Obrazek: qKygmFK.png]
Z poważaniem Polish_KoxPL
KidModerator RPGv1
[-] 2 użytkowników podziękowali Polish_KoksPL za ten post:
  • BredziQv@, MinecraftPOLSKAA
Odpowiedz

No szkoda :C
Były Kidmoderator Serwera RPGv1

[Obrazek: 9f67e74c2166c.png]
Odpowiedz

3 maj się, niech bóg będzie z tobą.
Odpowiedz

(27-04-2018, 19:26)Polish_KoksPL napisał(a): Czyli mam(y) przez to rozumieć, że serwer kiedyś powróci do życia? A co z itemami? Baza danych zostanie usunięta, czy zostanie dalej ?

To również jest kwestia to przemyślenia, chciałbym stworzyć zupełnie nową V1, gdyż obecna jest już bardzo stara, a chciałbym mieć rozwijający się serwer i chyba w tym kierunku będę szedł.
[-] 1 użytkownik podziękował MaRsOnIx za ten post:
  • Ninja_1337
Odpowiedz

Jezeli serwer będzie kiedyś znów
to czy itemy zostaną?  Prosze o info Usmiech

WeigeS
rpgv1 lvl 83
set 80/75/60/85
ks 33 tyra 86
Odpowiedz

Czyli mamy się przygotować na nowe V1?
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]
Odpowiedz

Myśle, że skoro chcesz napisać nowe v1, to RPGv2 zostanie tak jak jest, jest o wiele bardziej rozwiniętę od RPGv1 i nie ma sensu usuwać tak rozbudowanego trybu. Ja bym usunął v1, zrobił całkowicie od nowa, a RPGv2 zostawił.
[Obrazek: qKygmFK.png]
Z poważaniem Polish_KoxPL
KidModerator RPGv1
Odpowiedz

Pewnie była to trudna decyzja, ale musiała być podjęta. Dzięki za tak dobre stworzenie serwera. Będę czekał za powrotem.
Z wyrazami szacunku pepsi96
RPG V1- Lvl. 105
RPG V2- Lvl 96
KidModerator V2
Odpowiedz

Mam Nadzieje, ze powstanie nowe rpgv1, dziekuje za gre, 3majcie sie do nastepnego NOWEGO pvp.iq Usmiech PaPa Pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości