Rejestracja  


  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Podanie na NA serwera głosowego IQ

#1
1. Czy respektujesz zasady i wymagania dotyczące rekrutacji określone w temacie "Wzór do złożenia podania", do którego podany jest link: [ ]?: Tak, respektuję. 
2. Twój nick na serwerze głosowym: Karola <3 // dla potrzeby mogę zmienić na HighNoon.
3. Dlaczego ubiegasz się o pełnienie funkcji na określonym wyżej serwerze?: Ubiegam się o rangę NA, z 1 ważnego powodu. Przebywam dużo na kanałach publicznych i jestem świadkiem gdzy użytkownicy się wyzywają, obrażają, spamują bezsensownie oraz używają modulatora głosu.
4. Opisz coś na swój temat. (opis musi zawierać podstawowe informacje: imię, wiek, zainteresowania): Mam na imię Wiktor, mam SKOŃCZONE  16 lat, chodzę do 1 klasy technikum budowlanego. Posiadam szerokie spektrum informacji o aplikacji ts3. Byłem HSA na dość znanym ts3 ale odszedłem z powodu braku czasu który był spowodowany sprawami prywatnymi. Lubię przebywać z ludźmi.
5. Jakie posiadasz umiejętności w obsługiwaniu serwera głosowego TS3: Sporo wiem o aplikacji ts3, ponieważ korzystam z niej od 4 lat oraz interesuje się informatyką.
Pomogłem daj reputację!

We are a league of searchers who can not find themselves.
Odpowiedz

#2
Jestem na Nie- Remik, RedBlack, Majcon i Mars dadzą radę sobie i nie potrzeba nowych NA

-Ogarnięty
-Miły
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]
Odpowiedz

#3
Również na nie:
Jest dużo administratorów na tsie, którzy dadzą sobie rade.
Ręka sprawiedliwości
Dziękuje, pozdrawiam.
Odpowiedz

#4
@refresh
Pomogłem daj reputację!

We are a league of searchers who can not find themselves.
Odpowiedz

#5
@refresh
Pomogłem daj reputację!

We are a league of searchers who can not find themselves.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości