• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na Kidmoderatora

1. Czy respektujesz zasady i wymagania dotyczące rekrutacji określone w temacie "Wzór do złożenia podania", do którego podany jest link: [ ]?:TAK
2. Twój nick na serwerze:FETAFETA
3. Na jaką rangę chcesz kandydować? (Kidmoderator; Moderator; MapCreator; YouTube*):Kidmoderator
4. Dlaczego ubiegasz się o pełnienie funkcji na określonym wyżej serwerze?:Ubiegam się o range kida ponieważ iż chciałbym pomagać nowym graczom w poznaniu serwera . Nie oszukujmy się serwer prawię , że umarł a nowi gracze mają łapią niechęć do gry przez trudny początek gry na trybie rpgv2 wobec tego potrzeba jest pomoc kogokolwiek z osób często przebywających na serwerze i znających zasady gry panujących na rpgv2. 
6. Opisz coś na swój temat. (opis musi zawierać podstawowe informacje: imię, wiek, zainteresowania):Witam elo cześć siemanko zwą mnie feta jak z napleta ale można mówić po prostu Krzusiu w tym roku kończę 17 lat jestem osobą z ogromnym poczuciem humoru i posiadam ogromny dystans do siebie interesuję się chemią(XD) graniem w komputer .

Na tak:
+ Pomocny,
+ aktywny,
+ ma poczucie humoru,
- mało się udzielasz,
+ super ziom

(25-02-2018, 09:17)MinecraftPL9753 napisał(a): Żartujesz?
- aktywność (raz na 2 miechy wbiję)
Oczywiście na nie elo

Co ? XD nie żeby coś ale mam średnio po 5h dziennie od tygodnia więc no Usmiech
Po drugie miałem przerwę od serwera i od niedawno wróciłem.

Jestem na Nie:

-Lvl
-Wiedza na temat serwera
-Aktywność
-Niedawno co wróciłeś
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]

Jestem na nie
-Nie masz szacunku
-Aktywność
-Wiedza o serwerze
-Wróciłeś nie dawno i już się pchasz

(25-02-2018, 13:42)VarusGamePlay napisał(a): Jestem na Nie:

-Lvl
-Wiedza na temat serwera
-Aktywność
-Niedawno co wróciłeś

Dobrze więc nwm czy lvl 59 jest za mały może według ciebie tak ale wątpię , że bym musiał pomagać lvl 60+ bo juz mają sporą widzę na temat serwera i nawet(xD) jakby czegoś nie wiedzieli zawsze jest brakin Usmiech
Wiedza na temat serwera? XD przestań proszę cie Brakin już dość mi wykładów narobił po parę razy na temat tego trybu wiem niemalże wszystko od początku go lvl 65 Oczko
Aktywność? Serio nie wiem czy według ciebie 5 h średnio w grze przez tydzień to dla ciebie mało widocznie ty za mało czasu spędzasz na serwerze bo widziałem cię przez ten tydzień może z 2 razy .
I co z tego , że niedawno wróciłem czy coś to zmieniło? Nie stałem się innym człowiekiem przez ten czas i to co pamiętam z v2 pamiętam do dziś pozdrooooo

(25-02-2018, 14:14)Zabuch napisał(a): Jestem na nie
-Nie masz szacunku
-Aktywność
-Wiedza o serwerze
-Wróciłeś nie dawno i już się pchasz

Jaki szacunek ? gościu nie kojarzę kompletnie twojego nicku wyślij mi jakieś ss gdzie nie mam szacunku do innych graczy bo jeśli mam być szczery nie pamiętam żeby od mojego powrotu były takie akcje xd.
Tak naprawdę nie znasz mnie nawet cie na v2 nie widziałem więc skąd możesz wiedzieć jaką mam wiedzie i aktywność na serwerze bezsensowne moim zdaniem minusy ale to twoje zdanie :0
Czy coś ci w tym nie pasuje , że sie pcham ? Mam prawo złożyć podanie na Kid moda ^^ 
pozdro

Neutral:
-estetyka
+/-lvl
-Interpunkcja
Zastanowiłem się i w sumie dam ci neutral.
Pozdrawiam, MCmisiek_14

(25-02-2018, 16:22)MCmisiek_14 napisał(a): Na nie:
-estetyka
-lvl
-Interpunkcja

Estetyka ? Podanie jest napisanie starannie nie wiem może i z sensem nie wiem może ty piszesz lepsze podania spróbuj też szczęścia to chętnie wyrażę też swoje zdanie pod twoim podaniem na temat estetyki (XDD)
Gdybyś czytał cały temat a nie tylko popatrzył na moje podanie byś wiedział , że lvl mam odpowiedni 
Powiem tak co do interpunkcji bo pierwszy raz widzę żeby się ktoś o to czepiał . Słuchaj nie każdy ma szóstkę z PL no chyba , że ty to gratulacje ogromne ale żeby się czepiać bo ktoś w podaniu nie dopisał przecinka lub zamiast "ę" napisał "e" to juz lekka przesada i złośliwe czepianie się moich potknięć w podaniu , nie każdy jest idealny hihi
pozdroo

(25-02-2018, 16:42)KosaNova napisał(a):
(25-02-2018, 16:22)MCmisiek_14 napisał(a): Na nie:
-estetyka
-lvl
-Interpunkcja

Estetyka ? Podanie jest napisanie starannie nie wiem może i z sensem nie wiem może ty piszesz lepsze podania spróbuj też szczęścia to chętnie wyrażę też swoje zdanie pod twoim podaniem na temat estetyki (XDD)
Gdybyś czytał cały temat a nie tylko popatrzył na moje podanie byś wiedział , że lvl mam odpowiedni 
Powiem tak co do interpunkcji bo pierwszy raz widzę żeby się ktoś o to czepiał . Słuchaj nie każdy ma szóstkę z PL no chyba , że ty to gratulacje ogromne ale żeby się czepiać bo ktoś w podaniu nie dopisał przecinka lub zamiast "ę" napisał "e" to juz lekka przesada i złośliwe czepianie się moich potknięć w podaniu , nie każdy jest idealny hihi
pozdroo

1. Możliwość komentowania tego wątku jest po to aby każdy napisał swoje zdanie.
2. Tak, estetyka. Wszystko jest napisane jednym kolorem przez co się ze sobą zlewa.
3. Jeżeli chcesz zobaczyć jak ja pisze podania to proszę bardzo: http://www.pvp.iq.pl/thread-2923.html
4. Nie wiem czy trzeba mieć szóstkę z polskiego aby zapamiętać, że przed przecinkiem nie dajemy spacji oraz, że kropkę doklejamy do ostatniego słowa.
Pozdrawiam, MCmisiek_14

@Refresh
Remik68 napisał 25-02-2018, 21:56:
Odświeżenie tematu przed upływem 24h.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości