• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

dużo zmian

Siema siema postanowiłem wrócić na serwer ale się rozczarowałem widząc , że gra na nim 5 osób max. 10
więc proponuje wprowadzić następujące zmiany ponieważ potencjał serwera się tylko marnuje i wiem jaki jest zapał marsonixa do roboty ale myślę , że to co zaproponuje coś zmieni
1.Dodanie dropu yarnów z mobków - proonuję to żeby zmienić ten dziwny rynek na serwerze ceny itemów są niestabilne i graczą aż zachciało by się expić . Dajmy na to , mobki będą dropić od 10 do nawet 200 yarnów to pozwoli graczą zdobywać więcej $$ na swoje zachcianki.
2.Broń dla nowych przybyłych-nie oszukujmy się serwer umiera lub już umarł żeby dać zielonym graczą szanse na lepszy start taką broń nowo przybyli otrzymywali by co 10 leweli i by miała ona ograniczenie czasowe do 5 dni (od 40 lvl proponuję wyłączyć te bronie) Co do statystyk broni proponuję by to były bronie średniej półki zależne od lvl ale żeby były +3.
3.Event Odznaki Bohatera - Co tygodniwy event który można wykonać u kowala każe on nam pozbierać 5 kawałków odznaki które ukradły mu mobki po oddaniu 5 części kowal wręczy nam Odznake Bohatera Która da nam następujące bonusy na okres 48h : 5 Dod. Serc 20% zadaw. obrażen oraz 50 % zwiększony exp
4.TE RUDY W KOPALNI XD - myślę , że ktoś z administracji domyśli się o co kaman
5Exp event od 23:00-7:00- myślę , że to przyciągnie nocnych maniaków na serwer którzy chcą sobie szybciej doexpić lvl bonus by wynosił +50%.
6.dodanie kamieni duszy - kamienie duszy by dropiły z meteorytów tak samo jak ku mozna by było je wsadzić do wybranych broni lub zbroi z ograniczoną liczbą miejsc na kd . Proponuję dodać Kamień przyśpieszenia (+20 do szybkości ruchu) Kamień siły (+5% do obrażeń fizycznych) kamień życia (+1 serce) kamień szczęścia (+3% do dropu itów).
Proszę darujcie sobie komentarze typu to da za dużą przewagę nowym graczą ALE TEGO SERWER WŁAŚNIE POTRZEBUJĘ JAK MYŚLICIE CZEMU TAM GRA TAK MAŁO OSÓB ? BO JEST KURŁA ZA CIEZKO I NIE MAJĄ JAK NAWET PORZĄDNIE ZACZĄĆ GRY BO IM SIE CIĘZKO I MONOTONIE GRA 
Pozdrawiam Usmiech
[Obrazek: 5ace2a087dc88.jpg]
Odpowiedz

Serwer jest napisany dopiero w 50% , może jak już @MaRsOnIx napisze serwer w 100% to ktoś zacznie grać , ale jak napisałeś u góry , prawda trudno jest zacząć ale można zawsze wejść na youtube i wbić na kanał Marsonixa tam wszystko napisał , jak zacząć itd
ZOSTAWCIE SUBA
Odpowiedz

(17-02-2018, 15:07)TheDaio napisał(a): Serwer jest napisany dopiero w 50% , może jak już @MaRsOnIx  napisze serwer w 100% to ktoś zacznie grać , ale jak napisałeś u góry , prawda trudno jest zacząć ale można zawsze wejść na youtube i wbić na kanał Marsonixa tam wszystko napisał , jak zacząć itd

tu chodzi o brak ludzi na serwerze ale dobra
[Obrazek: 5ace2a087dc88.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował KosaNova za ten post:
  • xKuba
Odpowiedz

Zajebiaszczy avatar :D]
No to ten.. Jak dla mnie rozgrywka jest fajna i da się grać nie jest ani trochu monotonna :D
Jestem na nie :D [ Marso nie musisz nic robić :DDDD ]
Set? 60.5/60.5/60.5/79.10              Poziom 75                [b][i][u]Ks? 31% Tyra? 32%[/u][/i][/b]
Odpowiedz

Dobra moja kolej.
Według mnie część z tych pomysłów jest po części zbędna po części nie, ale jak już TheDaio napisał że ten serwer jest napisany w 50&, czyli i tak będzie dalej rozwijany, a Marso ma mózg i pewnie zaczerpnie trochę powodów z Waszych propozycji dotyczących RPG V2. A co do tego że ciężko zacząć, to ja tam mam 48 lvl, znajomości, dobre eq, a uwierzcie mi nie było aż tak trudno jak się spodziewałem, bo wiele mi pomogło łowienie i event świąteczny, który wprowadził na serwer bardzo mocne zbroje do żałożenia w przedziale lvl'owym od 25 do 35, więc wystarczy tylko łowić i uczestniczyć we wszelakich eventach (według mnie).
╭☞( ͡° ͜ʖ ͡°) ╭☞            no elo
        \  . .\
         \   .  \
       / ╰U╯\
Odpowiedz

Jestem na nie, RPGV2 po prostu umarło.
Aronex napisał 18-02-2018, 15:39:
Post o niskiej wartości merytorycznej, który nic ważnego nie wnosi do tematu
,,Nīsu no kotoba wa sekai o kaeru ni wa jūbunde wa arimasen." 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: