• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

zalozenie konta/gra na serwerze

A wiec nie grałam kupe lat i jakos mnie tak nabralo i jestem zielona. wchodze na serwer i pokazuje mi sie zeby sie zalogowac, wiec wpisalam /swoj login oraz wybrane haslo kliknelam enter i kompletnie nic sie nie wyswietlilo, probowalam roznych nicków lecz nadal nic sie na czacie nie wyswietlilo, myslalam ze zalozenie konta tu pomoze lecz nadal to samo i za kazdym razem po chwili wyrzuca mnie z serwera, probowalam tez /register oraz dwa razy haslo lecz nadal nic, czy ktos oblatany w temacie moglby mi wyjasnic to krok po kroku? dodam teraz jeszcze ze po wpisaniu /register haslo haslo pokazuje sie ze taki uzytkownik juz jest lecz gdy sie loguje to nadal nic sie nie wyswietla

Usuń i dodaj serwer ponownie. Przeważnie to działa. Jeżeli nie zadziała to zgłoś się na ts3 [pvp.iq.pl] do @MaRsOnIx
Pozdrawiam, MCmisiek_14

(14-02-2018, 18:49)MCmisiek_14 napisał(a): Usuń i dodaj serwer ponownie. Przeważnie to działa. Jeżeli nie zadziała to zgłoś się na ts3 [pvp.iq.pl] do @MaRsOnIx
Jak ma pomóc usunięcie serwera z listy?
@patrycja1 Co masz napisane po wejściu na serwer? Wiadomość żeby się zalogować czy zarejestrować?
Jeżeli to pierwsze to albo ktoś założył konto na Twoim nicku albo Ty sama kiedyś założyłaś (jeżeli chcesz odzyskać konto to udaj się na serwer TS3 kanał czekam na Marsonixa)
Jeżeli zaś wyświetla Ci się informacja że masz się zarejestrować wpisz /register haslo haslo
W przypadku gdy błąd będzie nadal występować lub będzie miała inny problem zapraszam na naszego Ts IP: pvp.iq.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości