Rejestracja  


  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
NA ts3

#1
1. Czy respektujesz zasady i wymagania dotyczące rekrutacji określone w temacie "Wzór do złożenia podania", do którego podany jest link: [ ]?: Tak, respektuję. 
2. Twój nick na serwerze głosowym: Karola <3 // dla potrzeby mogę zmienić na HighNoon.
3. Dlaczego ubiegasz się o pełnienie funkcji na określonym wyżej serwerze?: Ubiegam się o rangę NA, z 1 ważnego powodu. Przebywam dużo na kanałach publicznych i jestem świadkiem gdzy użytkownicy się wyzywają, obrażają, spamują bezsensownie oraz używają modulatora głosu.
4. Opisz coś na swój temat. (opis musi zawierać podstawowe informacje: imię, wiek, zainteresowania): Mam na imię Wiktor, mam SKOŃCZONE  16 lat, chodzę do 1 klasy technikum budowlanego. Posiadam szerokie spektrum informacji o aplikacji ts3. Jestem również administratorem innego serwera głosowego ale dla IQ oczywiście czas zawsze znajdę. Lubię przebywać z ludźmi.
5. Jakie posiadasz umiejętności w obsługiwaniu serwera głosowego TS3: Sporo wiem o aplikacji ts3, ponieważ korzystam z niej od 4 lat oraz interesuje się informatyką.
Pomogłem daj reputację!

We are a league of searchers who can not find themselves.

#2
Temat został zamknięty przez administratora


Powód:
(06-02-2018, 17:05)HighNoon napisał(a): estem również administratorem innego serwera głosowego
Nie możesz pełnić funkcji na innym serwerze
Odrzucam


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post [Obrazek: exclamation.png]


Z pozdrowieniami, Zespół PVP.IQ.PL



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości