• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prośba o odbanowanie konta

To znowu ja xd.

Nick z gry: ekhoe

Powód blokady konta: Bugowanie Szarlejema

Data otrzymania bana: 31.01.2018

Dlaczego powinieneś dostać unbana?: Ponieważ chciałem szybciej zrobić misję u Sztygara z wykopaniem 100 rud węgla, więc zainstalowałem cheat żeby się tam dostać komendą i ku mojemu zaskoczeniu udało się dostać do Skarbu Szarlejema (bo w nim były surowce z nazwą "Kruszce węgla" i zacząłem kopać rudy, które się tam znajdowały, ale za długo się tam nie nakopałem bo mnie wywaliło z serwera z dopiskiem: "Dostałeś blokadę za wykorzystywanie błędów gry". Wiem że w moim pprzednim odwołaniu prawodopodobnie (bo nie jestem pewien) napisałem że już nie będę cheatował, ale jednak stało się. I dlatego chciałbym jeszcze raz przeprosić za mój błąd, moją nieuwagę i zniewagę do szansy, którą podarował mi @Brakin . I teraz z góry obiecuję że sytuacja, która miała wczoraj miejsce  nigdy się nie powtórzy i bardzo żałuję mojej decyzji o ułatwianiu sobię rozgrywki, przyznaję się do używania niedozwolonych modyfikacji i pewnie teraz po zmarnowanej drugiej szansie, to trzeciej już nie dostanę, ale zależy mi na grze na IQ i chciałbym tu pograć jak najdłużej. Pozdrawiam

Nick banującego Administratora: Nie jest napisane.
╭☞( ͡° ͜ʖ ͡°) ╭☞    no elo
       \  . .\
        \   .  \
      / ╰U╯\

Znowu cheaty używałeś!?

Jestem na Nie:

-Kolejny Ban
-Kolejne cheaty
-Nie odczekałeś
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]

Spójrz na to co napisałeś i zastanów się co byś zrobił teraz na miejscu Brakina...
Ja bym odrazu zamknął temat i powiedział abyś odczekał miesiąc bo najwyraźniej nie umiesz grać bez wspomagacze:
Jestem oczywiście na nie:
- nie odczekał,
-/+ żałuje,
- kolejny ban,

Chciałbym wnioskować o zamknięcie tematu ponieważ chcę odczekać dłuższy okres czasu na napisanie odwołania niż dwa dni. Dziękuję
╭☞( ͡° ͜ʖ ͡°) ╭☞    no elo
       \  . .\
        \   .  \
      / ╰U╯\

Zamykam na prośbę autora.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości