Rejestracja  


  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Podanie o Nowego Administratora TeamSpeak3

#1
1. Czy respektujesz zasady i wymagania dotyczące rekrutacji określone w temacie "Wzór do złożenia podania", do którego podany jest link: [ ]?: Tak respektuję
2. Twój nick na serwerze głosowym: ekhoe xd
3. Dlaczego ubiegasz się o pełnienie funkcji na określonym wyżej serwerze?: Lubię pomagać, to chyba jest jedyny powód dlaczego ubiegam się o tę rangę
4. Opisz coś na swój temat. (opis musi zawierać podstawowe informacje: imię, wiek, zainteresowania): Hi xd. Nzywam się Kamil mam 15 lat chodzę do 3 klasy gimnazjum ogólnokształcącego w  Płocku. Interesuję się grafiką komupterową, grami komupterowym, uprawianiem wszelakich sportów (głownie bieganiem), informatyką. Jestem opanowany,  spokojny, miły, wychowany, zdyscyplinowany i umiem zachować kulturę, poszanowanie i szacunek to pewnych grup społecznych.
5. Jakie posiadasz umiejętności w obsługiwaniu serwera głosowego TS3: W moim przekonaniu, to myślę że dość duże. Miałem parę swoich serwerów ts3 więc wiem co i jak, jak tworzyć/usuwać kanały, nadawać rangi, odbierać rangi i inne takie najbardziej podstawowe, które na rangę NA myślę że są wystarczające.

PS. Wiem że byłem banowany na serwerze i pewnie nie mam najmniejszych szans, ale myślę że powinienem dostać szansę tak jak @PanArbuzzz i @VarusGamePlay na bycie KidModeratorami, więc ja też w teorii powinien ją otrzymać, ale jak nie to trudno jakoś to przeboleję.
"Siema, siema ku*wa witam" ~ najbardziej oryginalne przywitanie jakie kiedykolwiek powstało

#2
Masz 15 lat, a wymagany jest wiek powyżej 16, rzadko kiedy widuję Cię na ts a uwierz mi, że większość osób znam. Odpowiedź zawarta w wymienionych wyżej powodach.
Jeśli pomogłem, podaruj mi +rep
Arbuz zawsze do usług Oczko

#3
Na nie

- Wiek
- Aktywność
- Mało rozpisane
Jeżeli pomogłem daj +rep
Dziękuję i pozdrawiam archi08

#4
Wiem że na TeamSpeaku jestem nieaktywny, ale mam na obecną chwilę problemy z internetem i staram się je ogarnąć, więc proszę mnie zrozumieć że nie mogę za często wbijać na owego Ts'a.
"Siema, siema ku*wa witam" ~ najbardziej oryginalne przywitanie jakie kiedykolwiek powstało

#5
Temat został zamknięty przez administratora


Powód:Wiek odrzucam


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post [Obrazek: exclamation.png]


Z pozdrowieniami, Zespół PVP.IQ.PL
[Obrazek: 4CVaulg.png]
[Obrazek: 76561198450444376.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości