Rejestracja  


  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Podanie na Nowego Administratora serwera głosowego IQ

#1
1. Czy respektujesz zasady i wymagania dotyczące rekrutacji określone w temacie "Wzór do złożenia podania", do którego podany jest link: [ http://www.pvp.iq.pl/thread-6.html ]?: Oczywiście, że tak.
2. Twój nick na serwerze głosowym: ! Archiuś 
3. Dlaczego ubiegasz się o pełnienie funkcji na określonym wyżej serwerze?: Ubiegam się o rangę na serwerze głosowym Ts3, ponieważ wiele osób potrzebuje pomocy, kanałów czy też rangi, a administracja ts3 nie zawsze jest online czy też ma czas by pomóc owemu graczowi. Na serwerze głosowym spędzam od 3 do 5 godzin dziennie czasem nawet więcej jeśli tylko pozwala mi na to czas. Ubiegam się dla tego , że w administracji Ts jest tylko RedBlackPL oraz MaRsOnIx którzy nie zawsze są na serwerze, a na pewno przyda się jeszcze jedna osoba do pomocy, a chciał bym pomagać graczom na Ts w ich problemach.
4. Opisz coś na swój temat. (opis musi zawierać podstawowe informacje: imię, wiek, zainteresowania): Mam na imię Bartek, mam 15 lat w tym roku kończę 16 lat, moje zainteresowanie to granie w gry komputerowe, informatyka oraz granie w piłkę nożną czy też jazda na rowerze, w wolnym czasie lubię sobie wyjść ze znajomymi. 
5. Jakie posiadasz umiejętności w obsługiwaniu serwera głosowego TS3: Owszem, że posiadam umiejętności w obsługiwaniu serwera głosowego Ts3, potrafię dodawać rangi, tworzyć kanały oraz kickować.
Jeżeli pomogłem daj +rep
Dziękuję i pozdrawiam archi08

#2
Jestem na nie, a Ty zaliczasz się do grupy poniżej 16 lat.
Majcon
http://www.pvp.iq.pl/forum-27.html gdyby ktoś był chętny to zapraszam P.S. Proszę o nieskładanie podań gdzie osób które nie mają mutacji oraz poniżej 16 roku życia"
Z poważaniem,
meduza



[-] 1 użytkownik podziękował meduza za ten post:
  • #Gabi

#3
Archi, Majcon pisał, że można od 16 roku. Musimy błagać o 15 więc wiesz

Ale Cii:

Jestem na Neutral

+Bywa często na TS
-/+Można mu ufać
-/+Miły
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]
[-] 1 użytkownik podziękował VarusGamePlay za ten post:
  • thekisi3l

#4
Naprawdę brak aktywności administracji...
[Obrazek: UdRuF1Z.png]

A tak to to jestem na małe Tak:
+ Dość aktywny
+ Wiek
 [Obrazek: LHSWzQk.png]
[Obrazek: qKygmFK.png]
Road to [CEO]

[-] 1 użytkownik podziękował RedBlackPL za ten post:
  • thekisi3l

#5
Na tak:

+ Pomocny,
+ Miał Moderatora na MC,
+ Wiek,
+ Aktywny.
„Po pierwsze, miej zdefiniowany, jasno określony cel. Po drugie, zdobądź potrzebne zasoby by do niego dojść; wiedzę, pieniądze, materiały, metody. Po trzecie, skieruj wszystkie te zasoby na osiągnięcie celu” – Arystoteles
[-] 1 użytkownik podziękował HerrosPL za ten post:
  • thekisi3l

#6
Na tak:
+ Wiek,
+ Pomocny,
+ Miał Moderatora na MC.
[-] 1 użytkownik podziękował zomal1 za ten post:
  • thekisi3l

#7
Na tak, ale trochę szumi mikro Jezyk,
+/- Ogarnięty,
+ Aktywny,
+ Miły (xd)
Jeśli pomogłem, podaruj mi +rep
Arbuz zawsze do usług Oczko
[-] 1 użytkownik podziękował PanArbuzzz za ten post:
  • thekisi3l

#8
Temat został zamknięty przez administratora


Powód:Wiek odrzucam


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post [Obrazek: exclamation.png]


Z pozdrowieniami, Zespół PVP.IQ.PL



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości