Ankieta: Czy chcesz, by pojawiły się tematy o aktualizacjach na forum i serwerze
Ankieta jest zamknięta.
Jestem jak najbardziej za!
91.67%
11 91.67%
Obojętnie
8.33%
1 8.33%
Niezbyt mi się podoba ten pomysł
0%
0 0%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Regularne informacje na temat aktualizacji serwera

Z racji, że mój główny temat z propozycjami został przez wielu pominięty i sporej ilości osób nie chciało się go czytać z powodu dużej ilości tekstu i sam pomysł został "wprowadzony", jeśli można to tak nazwać, ale w nikłym stopniu.

Korzystając z okazji, że pojawił się dział redakcyjny i nikt nie ma pomysłu, co do niego wstawiać to chciałbym zasugerować "Regularne wzmianki na temat aktualizacji serwera".

Mianowicie w dziale redakcyjnym,  (bo myślę, że nie ma sensu dzielić już tego i rozpisywać się na kilka tematów gdzie będzie omawiana praktycznie ta sama sprawa) na początku miesiąca lub pod koniec pojawiałby się temat z dokładną listą zmian/poprawek wprowadzonych na serwerze z opisem, do czego służą (nowości)  lub co powodowały (błędy). Z tego, co widziałem same tematy z takimi informacjami (Niestety były chyba tylko dwa) miały rekordową liczbę wyświetleń (każdy znajdował się w TOP 5 wyświetlanych tematów) i nawet pomniejsze poprawki i zmiany na serwerze, które nie powodują widocznych efektów na pierwszy rzut oka pokażą graczom, że jednak ciągle są wprowadzane jakieś zmiany i prace na serwerze nawet, jeśli nie są to duże zmiany.

Myślę, że takie tematy poprawią opinie graczy na temat serwera i administracji oraz pokaże nie są ciągle olewani tylko bierze się pod uwagę zgłaszane przez nich rzeczy. Nawet, jeśli ktoś uzna, że same w sobie takie tematy nie mają większego znaczenia to pamiętajmy, że to zawsze jest jakieś urozmaicenie i zapełnienie pustki w dziale redakcyjnym.

Dodaje ankietę w ramach przejrzystości opinii, jednak i tak miło, by było zobaczyć napisaną pełnym zdaniem opinie wraz z argumentami, czemu się podoba lub wręcz przeciwnie.
[Obrazek: A1VY7ut.jpg]

[Obrazek: 76561198096023534.png]
[-] 1 użytkownik podziękował Goraj za ten post:
  • Aronex

Taktyczny @ref dla atencji.

W ankiecie zaznaczają, ale wypowiedzieć się w temacie to już nią ma komu.
[Obrazek: A1VY7ut.jpg]

[Obrazek: 76561198096023534.png]
[-] 1 użytkownik podziękował Goraj za ten post:
  • Aronex

Jestem na TAK, ponieważ dobrym pomysłem jest informowanie o aktualizacjach.
Jeśli pomogłem daj +rep 
Pozdrawiam kuba7414  :D :D :D
Heart Heart

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości