Rejestracja  


Ankieta: Na której wersji chciałbyś zagrać?
Ankieta jest zamknięta.
Stara wersja BF3
40.74%
11 40.74%
Nowy BF3 z aktualizacjami
59.26%
16 59.26%
Razem 27 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Serwer BF3

#11
Oczywiście, że stara wersja <3
Z poważaniem,
meduza[-] 2 użytkowników podziękowali meduza za ten post:
  • MamWuHa, Remik68
Odpowiedz

#12
Chciałbym przypomnieć, że to właśnie na "nowej odsłonie" były błędy, przez które nie dało się grać, a na starej "zbugowane pociski" to był głównie błąd wizualny, który nie miał aż tak dużego wpływu na samą rozgrywkę. 

Dodatkowo chciałbym przypomnieć, że sam Marsonix może sobie nie poradzić z pisaniem 3-4 trybów na raz. Podałem 4, bo słyszałem, że na v1 występują jakieś błędy, które przydałoby się naprawić, żeby móc w 100% zamknąć prace nad serwerem i skupić się na reszcie. Dalej mamy v2, nad którym już ponoć się kończą prace, ale warto rozważać ten temat już po skończeniu prac. Następnie mamy serwer OB, który jest już w przygotowaniach i rzecz jasna pojawią się błędy do naprawy i jakieś pomysły na ulepszenie trybu od graczy, którzy już sobie go sprawdzili i stwierdzili, czego im brakuje, więc nawet, jeśli ma się pojawić taki serwer w 100% nowy to jest to plan dalekowzroczny albo strzał w kolano tak samo jak 3 lata temu (Marsonix zabrał się na raz za 3 nowe serwery, które były w becie i nie mając czasu na pisanie ich dalej czy nawet naprawę błędów mógł skupić się tylko na jednym, a pozostałe dwa praktycznie upadły, bo na start zniechęciły graczy do tego stopnia, że nie chcieli później wrócić). Oczywiście nikt też nie wziął pod uwagę wyjścia C, czyli zostawić tryb retro opcjonalnie tak jak był, zobaczyć czy ktoś będzie chciał jeszcze tam grać i powspominać tak jak było dawniej i dopiero jak Marsonix skończy pozostałe serwery i będzie miał pewność, że może poświęcić już większość czasu na ten jeden serwer to można myśleć nad nową wersją.
[Obrazek: A1VY7ut.jpg]

[Obrazek: 76561198096023534.png]
[-] 4 użytkowników podziękowali Goraj za ten post:
  • Aronex, Brakin, MCmisiek_14, Remik68
Odpowiedz

#13
Szybciutko zkomentuje , najlepiej zeby byla nowa wersja,zgadzam sie z remikiem, by lagi i sciny na starszej wersjii
[-] 1 użytkownik podziękował FIR3boy#pro za ten post:
  • Remik68
Odpowiedz

#14
(21-01-2018, 16:32)FIR3boy#pro napisał(a): Szybciutko zkomentuje , najlepiej zeby byla nowa wersja,zgadzam sie z remikiem, by lagi i sciny na starszej wersjii

Jedyne lagi jakie tam były to tylko te spowodowane przez skirpt, bo zaraz po wyłączeniu skryptu odpowiadającego za czat lagi ustawały, co może potwierdzić każdy były Czat Mod i gracze, którzy widzieli serwer podczas spamu na czcie, a tak to nie przypominam sobie, by były lagi nawet z NoCheatPlus przy zapełnionym serwerze :V
[Obrazek: A1VY7ut.jpg]

[Obrazek: 76561198096023534.png]
[-] 1 użytkownik podziękował Goraj za ten post:
  • Remik68
Odpowiedz

#15
@referuje
[Obrazek: W2Iv1JV.gif]
Odpowiedz

#16
@refik
[Obrazek: W2Iv1JV.gif]
Odpowiedz

#17
@Goraj ma racje, na starej wersji jedyne błędy to te krzywo lecące pociski (Błąd Wizualny), a co do lagów to wiadomo ktoś mógł mieć lagi jak 20 osób rzuca granaty w miejsce respawnu przeciwnika, no ewentualnie do lagów można dodać tą mapę Hotel gdzie 64 graczy na tą mapę to było za dużo, tak w prawdzie te lagi to mieli gracze ze słabszymi komputerami.
[-] 2 użytkowników podziękowali Brakin za ten post:
  • Goraj, Remik68
Odpowiedz

#18
(01-02-2018, 19:56)Brakin napisał(a): @Goraj ma racje, na starej wersji jedyne błędy to te krzywo lecące pociski (Błąd Wizualny), a co do lagów to wiadomo ktoś mógł mieć lagi jak 20 osób rzuca granaty w miejsce respawnu przeciwnika, no ewentualnie do lagów można dodać tą mapę Hotel gdzie 64 graczy na tą mapę to było za dużo, tak w prawdzie te lagi to mieli gracze ze słabszymi komputerami.

Dlatego sugerowałbym zrobienie nawet dwóch wersji serwera w tym retro z minimalnymi poprawkami dzięki czemu nawet nowi gracze będą mogli się przekonać czy stara wersja była taka "źle zoptymalizowana" oraz czy nowe odsłony dzięki nowym trybom i dodatkom były takie wspaniałe.

Po samym opisie tematu Ci, którzy nie mieli żadnego styczności ze starą wersją serwera czy też nawet z tą nowszą, mogą posiąść błędne przekonania. Dlatego moim zdaniem najlepszym wyborem będzie im oddanie w ręce obu trybów lub nawet retro szybciej dodać, ponieważ będzie wymagało znacznie mniejszego nakładu patrząc na fakt, że @MaRsOnIx posiada pliki z 2013 roku, dzięki czemu będą na podstawie własnego doświadczenia oraz "przeżyć" przekonać się, który tryb naprawdę lepiej się spisywał.
[Obrazek: A1VY7ut.jpg]

[Obrazek: 76561198096023534.png]
[-] 1 użytkownik podziękował Goraj za ten post:
  • Remik68
Odpowiedz

#19
Jak Marsonix zrobi nowy serwer BF3 to i tak będą liczne bugi ,, Ja wolałbym starego BF3 przywiozałem się do retro
ZOSTAWCIE SUBA
[-] 2 użytkowników podziękowali TheDaio za ten post:
  • Goraj, Remik68
Odpowiedz

#20
Mam nadzieję że kiedyś powstanie ten świetny serwer i że będę mógł grać :C
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości