• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie by meduza

Witam, w tym temacie chciałbym złożyć swoją kandydaturę na rangę administracyjną na serwerze RPG v2 serwerowni pvp.iq.pl. Wiem, że dla  wielu osób może się to wydawać śmieszne, niemądre, mało tego może to być wzięte za akt prowokacji, lecz nie... Wszystko co tu napiszę jest szczerą prawdą.

1. Czy respektujesz zasady i wymagania dotyczące rekrutacji określone w temacie "Wzór do złożenia podania", do którego podany jest link: [ http://www.pvp.iq.pl/thread-1261.html ]?:
Oczywiście, że je respektuję.

2. Twój nick na serwerze:
meduza

3. Na jaką rangę chcesz kandydować? (Kidmoderator; Moderator; MapCreator; YouTube*):
KidModerator, bądź Moderatora (w zależności jakie macie do mnie zaufanie, o ile w ogóle je macie...)

4. Dlaczego ubiegasz się o pełnienie funkcji na określonym wyżej serwerze?:
Ubiegam się o sprawowanie funkcji KidModeratora, ponieważ w ostatnich dniach na serwerze panuje chaos, przeważnie gracze bezkarnie łamią zasady zapisane w taryfikatorze i regulaminie serwera. Kolejnym moim argumentem jest to, że przez bardzo długi okres czasu sprawowałem bardzo dużo rang i wydaje mi się, że dobrze się sprawowałem. Wiem że popełniłem ogromny błąd, który prawdopodobnie wykluczy mnie z jakichkolwiek szans, ale cóż, jak to mówią "raz się żyje". Obiecuję wam, dajcie mi szanse, a nie pożałujecie, zmieniłem się, jestem innym  człowiekiem, pragnę dalej pomagać w rozwoju tejże serwerowni. Od czasu kiedy otrzymałem drugą szansę (odblokowanie) na serwerze spędzam kilka godzin dziennie, staram się odpowiadać na pytania graczy, pomagać im w trudnych sytuacjach, doradzam itp. Chciałem dodać, że do mojego konta mam dostęp tylko ja i tak już pozostanie.

5. Opisz coś na swój temat. (opis musi zawierać podstawowe informacje: imię, wiek, zainteresowania):
Nazywam się Kuba, mam prawie 16 lat. Na co dzień trenuję koszykówkę. Bardzo lubię muzykę- gram na keybordzie. Wolne chwile (a mam ich dosyć dużo) spędzam na serwerowni pvp.iq.pl, przeważnie na serwerze RPG v2.

Dziękuję za przeczytanie,
z poważaniem, meduza
Z poważaniem,
meduza

jestem na tak
myślę ze sobie poradzi

Kolejne bezsensowne posunięcie z Twojej strony... Na V1 nie wyszło to postanowiłes kandydować na forum, nadal czekasz na odpowiedź administracji. Postanowiłes na v2... Gościu, zastanów się raz a dobrze, czy po banie - handel psc, masz jakakolwiek szansę tu, czy na forum, czy na V1... Dla mnie to co robisz jest nielogiczne. Jestem stanowczo za nie, powody wymienione w tekście.
Jeśli pomogłem, podaruj mi +rep
Arbuz zawsze do usług Oczko
[-] 1 użytkownik podziękował PanArbuzzz za ten post:
  • Goraj

(14-01-2018, 08:54)PanArbuzzz napisał(a): Kolejne bezsensowne posunięcie z Twojej strony... Na V1 nie wyszło to postanowiłes kandydować na forum, nadal czekasz na odpowiedź administracji. Postanowiłes na v2... Gościu, zastanów się raz a dobrze, czy po banie - handel psc, masz jakakolwiek szansę tu, czy na forum, czy na V1... Dla mnie to co robisz jest nielogiczne. Jestem stanowczo za nie, powody wymienione w tekście.

Gdybyś chociaż raz z nim rozmawiał na serwie wiedział byś jaki jest, najwidoczniej gówno wiesz, bo znowu go krytykujesz jaki był. To była przeszłość. Patrz co jest teraz, wgl ty wiesz co on zrobił dla serwerowni? Chyba nie. A za jego wkład w tą serwerownie i poświęcone godziny należy się chociaż ten moderator na v2. A co do podania to jestem na tak, gdyż na v2 w ogóle nie ma administracji prócz varusa i brakina. Kolejny moderator, który już ma doświadczenie o serwerze jak najbardziej zasługuje na range.
Ręka sprawiedliwości
Dziękuje, pozdrawiam.

(14-01-2018, 09:53)KeNnYY napisał(a):
(14-01-2018, 08:54)PanArbuzzz napisał(a): Kolejne bezsensowne posunięcie z Twojej strony... Na V1 nie wyszło to postanowiłes kandydować na forum, nadal czekasz na odpowiedź administracji. Postanowiłes na v2... Gościu, zastanów się raz a dobrze, czy po banie - handel psc, masz jakakolwiek szansę tu, czy na forum, czy na V1... Dla mnie to co robisz jest nielogiczne. Jestem stanowczo za nie, powody wymienione w tekście.

Gdybyś chociaż raz z nim rozmawiał na serwie wiedział byś jaki jest, najwidoczniej gówno wiesz, bo znowu go krytykujesz jaki był. To była przeszłość. Patrz co jest teraz, wgl ty wiesz co on zrobił dla serwerowni? Chyba nie. A za jego wkład w tą serwerownie i poświęcone godziny należy się chociaż ten moderator na v2. A co do podania to jestem na tak, gdyż na v2 w ogóle nie ma administracji prócz varusa i brakina. Kolejny moderator, który już ma doświadczenie o serwerze jak najbardziej zasługuje na range.

Czytam Twoją wypowiedz i mnie niesamowicie śmieszy, jakie podejście się zrodziło w kwestii "wybaczania win". Ja wiem, że @MaRsOnIx jest za miękki wraz z administracją i dają wam Ciągle często po 3 szanse w przypadku odbanowania czasem nawet w przypadkach gdzie wykroczenie było wyższego stopnia i nawet w za te 23 zł nie można było sobie załatwić odbanowania, jednak teraz to pokazuje swoje owoce. Kilka dni temu widziałem gracza z bólem dupska, że administracja "długo rozpatruje podania o odblokowanie konta”, co się kuźwa, co najmniej śmieszne, kiedy taki szczyl latał sobie z kill aurą czy co wy tam teraz macie i oczekuje, że po godzinie dostanie od razu unbana na samo słówko "żałuje”, przez co w moich oczach aktualna administracja wygląda jakby była ich pieskami na zawołanie i to oni mają się dostosować do graczy, a nie gracze do zasad panujących na serwerze. W przypadku administracji każde wykroczenie powinno się traktować, co najmniej 5 razy ostrzej niż w przypadku zwykłego gracza, bo to oni mają dawać przykład jak inni mają się zachowywać, a jak nawet jak osoba z owsikami w dupie, co nie może wysiedzieć 5 minut bez rangi, więc zaczyna łamać świadomie wszystkie zasady, bo nie może poczekać jak każdy cywilizowany człowiek aż oficjalnie zostanie mu odebrana ranga na jego prośbę, a nie z powodu zachowania to mamy idealny przykład, że taka osoba nie powinna nigdy więcej pełnić taką rangę. No a przynajmniej powinien odczekać kilka lat, bym uwierzył, że mógł zrozumieć swoje błędy i wydorośleć, po czym zacząć od zera, a nie jeszcze tekścik "No składam podanie na kida, ale nie obrażę się jak mi dacie od razu moderatora".

Oczywiście na nie, bo to jest, co najmniej śmieszne.
[Obrazek: A1VY7ut.jpg]

[Obrazek: 76561198096023534.png]
[-] 7 użytkowników podziękowali Goraj za ten post:
  • Aronex, Kapisz, MamWuHa, PanArbuzzz, Pregus, Remik68, xKuba

Gram na tym serwerze od początku i wiem co meduza robił... Gadałem z nim kiedyś i w przeszłych dniach, kilka lat temu obrażał graczy na ts jak podanie, na serwerze tak samo, a co najważniejsze sprzedał za psc. Nie gadaj mi, że nic nie wiem jeśli gram dłużej od Ciebie i widziałem wiele więcej niż Ty. Jedyne z czym mogę się zgodzić to, że na v2 brakuje moderacji, ale nie jestem za tym aby meduza go otrzymał ze względu na jego przeszłość. Kolejne primo, nie krytykuje jego osoby, nie znam go tak jak Remika czy zomala, czy kogokolwiek... Patrzę w przeszłość i na jego wybryki ponieważ kandyduje na coś czego nie powinien dostać za swoje zachowanie... Tyle w temacie, nie mów mi przypadkiem, że druga szansa się należy bądź był karany tylko raz... Jest to śmieszne.
Jeśli pomogłem, podaruj mi +rep
Arbuz zawsze do usług Oczko

Na tak:
- Żałuję tego co zrobił
- Bardzo często go widzę na sewerowni
- Pomocny
- Doświadczony
- Jak on to wspaomniał: "sprawowałem bardzo dużo rang" więc ma pojęcie o podstawowych komendach
╭☞( ͡° ͜ʖ ͡°) ╭☞            no elo
        \  . .\
         \   .  \
       / ╰U╯\

Meduza zaczynasz teraz śmieszyć

Jestem na NIE:

-Najpierw chciałeś V1, teraz V2
-Dostałeś UB i składasz podania (odczekaj sporo czasu)
-Miałeś bana za PSC
-Na serwerze chaosu nie ma, bo wiem co się dzieje na V2
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]
[-] 1 użytkownik podziękował VarusGamePlay za ten post:
  • Pregus

Na nie:
-Miał bana za psc,
-Dostał UB i składa podanie niemal od razu,
-Niemiły,
-Marso nie miał czasu aby odebrać mu rangi to się rozpłakał i zaczął odwalać maniane.
V1 105lvl
V2 88lvl
Żurek 112lvl
Banan 106lvl
League of legends 74lvl 
[-] 1 użytkownik podziękował Pregus za ten post:
  • MamWuHa

Jestem na NIE:
- nie ogarnięta osoba,
- nie pomaga,
- nie miła,
- miał bana za psc.