Rejestracja  


  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Podanie by meduza

#11
Na nie:
-nie ogarnięty
-miał bana za pesos
Powody gdzieś tam na górze
Jeśli pomogłem daj +rep 
Pozdrawiam kuba7414  :D :D :D
Heart Heart


#12
(14-01-2018, 09:53)KeNnYY napisał(a):
(14-01-2018, 08:54)PanArbuzzz napisał(a): Kolejne bezsensowne posunięcie z Twojej strony... Na V1 nie wyszło to postanowiłes kandydować na forum, nadal czekasz na odpowiedź administracji. Postanowiłes na v2... Gościu, zastanów się raz a dobrze, czy po banie - handel psc, masz jakakolwiek szansę tu, czy na forum, czy na V1... Dla mnie to co robisz jest nielogiczne. Jestem stanowczo za nie, powody wymienione w tekście.

Gdybyś chociaż raz z nim rozmawiał na serwie wiedział byś jaki jest, najwidoczniej gówno wiesz, bo znowu go krytykujesz jaki był. To była przeszłość. Patrz co jest teraz, wgl ty wiesz co on zrobił dla serwerowni? Chyba nie. A za jego wkład w tą serwerownie i poświęcone godziny należy się chociaż ten moderator na v2. A co do podania to jestem na tak, gdyż na v2 w ogóle nie ma administracji prócz varusa i brakina. Kolejny moderator, który już ma doświadczenie o serwerze jak najbardziej zasługuje na range.

Internet nie zapomina.


Neutral, gdyż:
- Wróciłeś i pchasz się na każde stanowisko, na jakie się da, chyba sobie nawet nie zdajesz sprawy, że pół forum cię właśnie z tego powodu wyśmiewa
+ wiek
+ doświadczenie
- banowany, za co to każdy wie.

#13
Cytat:meduza
*wcale nie robie tego dla beki*


Cytat:meduza
W sumie na serio jest tylko podanie na redaktora bo mam fajne pomysly XDDDD

OdrzucamSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości