• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Degrad

Smile 
Twój nick w grze: johngames69 

Nick oskarżonego Administratora: telefon123

Przybliżona data: 06:01:2018

Dowody: (ScreenShot'y muszą być wrzucone na hosting zdjęć np. imgur (zakaz stron w których ss'a trzeba pobrać np. speedyshare), zaś filmy na YouTube, nie będą uznawane z innych stron. 
(Na ScreenShot'ach musi być widoczna data.)Może zacznę od tego,że nie mam żadnych  ss'ów ponieważ nie miałem jak i kiedy grałem sobie normalnie na ognistej po czym przyszedł telefon i kazał żebym dał mu i archi08 po 5kk to mi dadzą spokój wyśmiałem ich i powiedziałem "nie? chciałbyś"
 to zaczeli mnie dedać podczas walki kiedy jeden z nich padł odwróciłem się i dałem tapa telefon123 on powiedział ,że mam "macro" na to znowu go wyśmiałem i powiedziałem,że normalnie klikam po czym telefon123 zbanował mnie permamentnie.Kiedy wszedłem na swoje drugie konto i napisałem mu żeby mnie sprawdził odpowiedział,że nie bo miałem "macro" i wiem każdy moze sobie teraz mówić haha miałem "macro" ale jak chcesz proszę możecie mnie sprawdzić uważam,że ban jest nie słuszny i telefon123 nie powinien pełnić rangi Support pownieważ inne osoby też już się skarżyły,że telefom ich zbanował bez powodu.

Jaką ma rangę:Support

Nie masz dowodu żadnego. A osoby trzecie to nie dowód, bo wiem, że zaraz zejdą się 12 letnie dzieci i będą Ci lizać dupe o to, byś miał sojusz. Reasumując za odrzuceniem. To tyle.
Ręka sprawiedliwości
Dziękuje, pozdrawiam.

Przepraszam
(06-01-2018, 16:13)KarooolleK napisał(a): Może zacznę od tego,że nie mam żadnych  ss'ów

Dowodem mogło być ss komputera, że nie posiadasz macra itd. (da się)
Po drugie macro można pomylić z normalnym biciem
Po trzecie osoby trzecie to nie dowód jakbyś kogoś ze "sojuszu" wziął
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]

(06-01-2018, 16:24)KeNnYY napisał(a): Nie masz dowodu żadnego. A osoby trzecie to nie dowód, bo wiem, że zaraz zejdą się 12 letnie dzieci i będą Ci lizać dupe o to, byś miał sojusz. Reasumując za odrzuceniem. To tyle.

ale kenny ja nie chce zadnych dzieci jako moich obroncow czy cos ja tylko chce zeby to bylo fair moze mnie sprawdzic i tyle ze ja nic nie mam sam powiedzial ze chodz sprawdze cie a potem a nie jednak nie miales "macro"

(06-01-2018, 16:32)VarusGamePlay napisał(a): Przepraszam
(06-01-2018, 16:13)KarooolleK napisał(a): Może zacznę od tego,że nie mam żadnych  ss'ów

Dowodem mogło być ss komputera, że nie posiadasz macra itd. (da się)
Po drugie macro można pomylić z normalnym biciem
Po trzecie osoby trzecie to nie dowód jakbyś kogoś ze "sojuszu" wziął

Varus to prawda nie powiem ale kiedy mialem ss zrobic teraz moge udostepnic co kolwiek ale nic nie mam lol ogarniasz  to? i masz racje pomylil to z macrem normalne bicie teraz sprawdzam to mam 8cps to nwm czy to jest duzo nie znam sie na tym ale jedno jest pewne nie mam nic...

@KarooolleK Kolega mój dał ss'a jak ma 18 CPS bez macra
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]

Karolek zgłaszasz skargę bez dowodów? hehe
Hmm oczywiście telefon mógł się pomylić... jednak zastanówmy się czy zgłaszasz skargę bo telefon coś zrobił czy jednak serduszko boli bo nie można lvl wbić? :c
Jak koledzy powyżej mogę sobie łapkę uciąć, że zaraz przyjdą przestraszone lvl -90 bo ''jak nie napiszesz mi na tak to dedy''.
Co do ''sprawdzenia cię'' no xD zamiast na spokojnie z nim pogadać ty zacząłeś się po prosty drzeć i wyzywać Oczko
Ja za degradem dla telefona nie jestem ^^ Tyle w temacie
[-] 3 użytkowników podziękowali #Gabi za ten post:
  • KarooolleK, KossoN aka Telefon, VarusGamePlay

(06-01-2018, 16:39)VarusGamePlay napisał(a): @KarooolleK Kolega mój dał ss'a jak ma 18 CPS bez macra

No wiec widzisz ja max mialem 10 jak kumpel mi teraz nawala w ta mysze przed chwila sprawdzalem bo ktos powiedzial mi zebym sprawdzil ile mam cps a tak ognolnie jak klikam sam 7-9

(06-01-2018, 16:49)#Gabi napisał(a): Karolek zgłaszasz skargę bez dowodów? hehe
Hmm oczywiście telefon mógł się pomylić... jednak zastanówmy się czy zgłaszasz skargę bo telefon coś zrobił czy jednak serduszko boli bo nie można lvl wbić? :c
Jak koledzy powyżej mogę sobie łapkę uciąć, że zaraz przyjdą przestraszone lvl -90 bo ''jak nie napiszesz mi na tak to dedy''.
Co do ''sprawdzenia cię'' no xD zamiast na spokojnie z nim pogadać ty zacząłeś się po prosty drzeć i wyzywać Oczko
Ja za degradem dla telefona nie jestem ^^ Tyle w temacie

Dobra masz racje zachowalem sie jak idiota ze obrazilem go na ts i darlem ryj ale postaw sie na moim miejscu nie mam nic i dostaje bana za to ze szybko w myszke klikam? i go zabijam a serduszko boli bardzo ze expic nie moge ale sproboj mnie zrozumiec i sorka ze wtedy mnie ponioslo Placze

Brak dowodów = automatyczne odrzucenie skargi

@Majcon

[Obrazek: qDpDg21.png]

Po pierwsze chciałem cb sprawdzić , ale po movnieciu zacząłeś się na mnie drzeć i mnie obrażać.
Po drugie masz nadana blokadę za obrazę administracji: https://imgur.com/a/Ulwur
Jeśli pomogłem zostaw mi +rep

Karolek tak to nie było. Chciałeś Cox od telefona przeniósł cię na kanal i ty zaraz k*** mam cie w d**** i tego typu teksty. Powiedział że zapraszam na Skype a ty do niego. Masz teamwiever biedaku i znów zacząłeś wyzywać. Co do degradacji jestem na nie, byłem przy całej sprawie wraz z Gabi, a makro miałeś bo gdy wbilem na ognista odwracales się i nadal klepales.
Pomogłem daj reputację!

We are a league of searchers who can not find themselves.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości