• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nowy qest na V1

Tongue 
Zanim ktoś napisze ,,RPG v1 nie jest już rozwijane" spk wiem ale może jakimś cudem Marso czy komu się spodoba i trafi + nudzi mi się XD :P
No więc tak quest byłby kilku etapowy i rozpoczynał by się powiedzmy od 5 poziomu.
W domku obok młyna na mapie 1-10 mieszkałby myśliwy który prosi nas o zdobycie dla niego trofeów z różnych zakątków świata.
I każdy etap polegałby na zabiciu 100-200 potworów na wskazanych expach a następnie zabiciu bossa z którego by wylatywała jego głowa (tylko podczas questa).
1.etap odbywa się na expie 1-10
2.etap odbywa się na expie 10-20/pająkach(głowa dropi po pokonaniu określonej liczby)(losowo)
3.etap odbywa się na expie 20-30/dzikusach (losowo)
4.etap odbywa się na orkach (głowa dropi z orków po pokonaniu określonej liczby)
5.etap odbywa się na expie 30-40
6.etap odbywa się na expie 40-50
7.etap odbywa się w DT (tu trzeba po prostu zgarnąć kilka głów bo ,,mogą być uszkodzone")
8.etap odbywa się na expie 50-60
9.etap odbywa się na expie 60-70
10.etap odbywa się na expie 70-99
11.etap odbywa się na ognistej
12.etap odbywa się na NK
(Kolejność może być lekko zmieniona)
Nagrody-Sam nwm
Mam nadzieję ,że się wam spodobała moja koncepcja ciekawego qesta na chyba prawie całą grę :P
Mam nadzieję ,że nie będzie komów typu ,,Słabe", ,,RPG 1 nie jest już rozwijane" itp. :P
Pozdrawiam całą ekipę PVP.IQ.PL i was graczy. :P
PS.Właśnie się skapnąłem ,że w temacie napisałem qest zamiast quest ale nwm jak to zmienić XD
[Obrazek: tumblr_opg178RZS81sz111so1_500.gif]

Fajny pomysły polecam. Oczko
[-] 1 użytkownik podziękował DeadPool2k15 za ten post:
  • froter1

Nie podoba mi się ten pomysł. Za odrzuceniem
Ręka sprawiedliwości
Dziękuje, pozdrawiam.

Uprzedzając pytania, że Marso już nie wspiera V1, odniosę się do samego pomysłu. Quest naprawdę spoko, ale dużo roboty jeśli chodzi o npc, skrypty na drop tych trofeów, ale naprawdę spoko. Jestem za dodaniem czegoś takiego.
Jeśli pomogłem, podaruj mi +rep
Arbuz zawsze do usług Oczko

Rpgv1 nie będzie już rozwijane

Zamykam w celu uniknięcia spamu/nabijaniu postów

/odrzucam
[Obrazek: 4CVaulg.png]
[Obrazek: 76561198450444376.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości