Rejestracja  


  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Podanie by meduza

#1
Witam, w tym temacie chciałbym złożyć swoją kandydaturę na rangę administracyjną na forum  serwerowni pvp.iq.pl. Wiem, że dla  wielu osób może się to wydawać śmieszne, niemądre, mało tego może to być wzięte za akt prowokacji, lecz nie... Wszystko co tu napiszę jest szczerą prawdą.

Imię:
Kuba


Data urodzenia: 
18.02.2002

Posiadasz jakieś doświadczenie jako Moderator?:
Przez kilka miesięcy byłem Moderatorem tego forum, zarówno na starym jak i nowym silniku. Myślę, iż moje doświadczenie jest wystarczające.Czy posiadasz jakieś pomysły co do forum?:
Mam wiele pomysłów co do modernizacji, ulepszenia forum, niektóre z nich to:
- Dodanie do statystyk użytkowników (to po prawej na stronie głównej) TOP 5 wiadomości na SB.
- Uniemożliwienie użytkownikom komentowanie skarg oraz wniosków o odblokowanie konta (mówiłem od tym od dawna), moim zdaniem to głupota, bo 75% postów w tych tematach jest typu "Jestem za UB, odczekał, żałuje itp.". Uważam, że takie wątki powinna komentować tylko osoba, która decyduje czy dana osoba ma dostać odblokowanie/blokadę, ewentualne uwagi gracze mogliby kierować bezpośrednio do administratora na forum, ts3 bądź samym serwerze.
- Nie wiem czy można to uznać za modernizacje, czy coś w tym stylu, ale jest sporo tematów w na przykład dziale "Rekrutacja", które trzeba przenieść do odpowiedniego pod działu np. http://www.pvp.iq.pl/thread-3056.html http://www.pvp.iq.pl/thread-3200.html http://www.pvp.iq.pl/thread-3137.html http://www.pvp.iq.pl/thread-3112.html
- Myślę, iż Moderator powinien dostać uprawnienia do trwałego usuwania postów, gdyż jest to bardzo przydatna opcja (jeżeli ma już takie uprawnienia to przepraszam, kiedyś nie miał)


Dlaczego chcesz zostać Moderatorem?:
Kandyduję na rangę Moderatora forum głównie z powodu, iż chcę dalej pomagać w rozwoju serwerowni. Obecnie jest tylko jeden moderator, moim zdaniem to zdecydowanie za mało jak na tego typu forum. Wiem, że miałem już swoje "pięć minut", lecz chcę spróbować jeszcze raz, naprawdę, dajcie mi szansę, a was nie zawiodę, tak jak to było półtora roku temu... Wiem jak zamknąć, przenieść wątek, jak korzystać z MCP (bodajże to tak się nazywało) itp.


Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum?:
Obecnie jest to jakieś 30 minut dziennie, natomiast jeżeli otrzymam rangę czas poświęcany na forum zwiększy się do około 1,5 godzinny dziennie.Napisz o sobie w kilku zdaniach (zainteresowania, do jakiej szkoły chodzisz itd.): 
Mam na imię Kuba, mam prawie 16 lat. Uczęszczam do 3 klasy gimnazjalnej. Interesuję się sportem i muzyką. Trenuję koszykówkę i gram na keybordzie. Wolne chwile poświęcam na serwerowni IQ.


Na ile oceniasz swoje podanie? (Od 1 do 10):
Myślę, że mocne 6,5/10 (zważywszy na fakt, iż w przeszłości nie zachowałem się "fair play" wobec IQ)

Z poważaniem,
meduza
#2
Szczerze to co napisałeś to daję takie 9,5/10 ale to co odwalileś przedtem mam szczerze w dupie. To tylko głupia gra. Jestem na tak lol

#3
Ja tez dam tak, bo wiem, że zaslugujesz
Ręka sprawiedliwości
Dziękuje, pozdrawiam.

#4
+ Doświadczenie w byciu moderatorem
+ Dobre pomysły
+ Wiek
+ Estetyka podania
+/- Byłeś nieaktywny na forum przez 2 miesiące, wróciłeś dopiero tydzień temu i już ubiegasz się o rangi

Takie TAK/NEUTRAL, ale bardziej na TAK. Usmiech

#5
Jestem na tak:
+Estetyka.
+Rozpisane podanie.
+staż
+ortografia, interpunkcja
Co prawda, popełniłeś błąd ale wiem, że go zrozumiałeś i więcej takiego błędu nie popełnisz.
Pozdrawiam, MCmisiek_14

#6
xD. Oczywiście jestem na nie ze względu na twoją przeszłość.
,,Nīsu no kotoba wa sekai o kaeru ni wa jūbunde wa arimasen." 

#7
@odświeżam
Z poważaniem,
meduza
#8
@odświeżam
Z poważaniem,
meduza
#9
Przyda się ;D
+wiek
+ortografia
+doświadzczenie ;P

#10
@odświeżam
Z poważaniem,
meduza


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości