• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nowy rok się zbliża, nowa drama też.

Witam,

W tym temacie chciałbym przedstawić infantylne zachowanie(a) użytkownika @mileeeczek 

Jest to szkodnik, którego biją w gimnazjum i wyżywa się na innych na forum (robi dramy, wyzywa biednych ludzi [np. @KeNnYY]. Ponizej kilka screenów z jego zachowaniem:

[Obrazek: DJxSGBY.jpg]

[Obrazek: ZVJgiuL.jpg]

Jak mówi artykuł 69 paragraf 666 kodeksu gimnazjalnego, grozi mu biczowanie dupska.

Liczę na administrację,
Pozdrawiam.

[Obrazek: qDpDg21.png]
[-] 1 użytkownik podziękował NeQueR za ten post:
  • Goraj
Odpowiedz

Haha jak ja pokaże screeny, to nie będzie ci do śmiechu :D

Ps. Od dram jestem ja :P nie zabieraj mi roboty :/
[-] 1 użytkownik podziękował mileeeczek za ten post:
  • Kapisz
Odpowiedz

(23-12-2017, 02:42)mileeeczek napisał(a): Haha jak ja pokaże screeny, to nie będzie ci do śmiechu :D

Ps. Od dram jestem ja :P nie zabieraj mi roboty :/

Puszczę Cię z torbami.

[Obrazek: qDpDg21.png]
Odpowiedz

Okey. W takim bądź razie śmieszkowanie się skończyło, spodziewaj się jutro tematu. Tylko nie zgłaszaj tego na policję jako groźby (taki żarcik nawiązujący do pewnej osoby, kto wie ten wie.)
[-] 2 użytkowników podziękowali mileeeczek za ten post:
  • Kapisz, MamWuHa
Odpowiedz

@KeNnYY biedny człowiek? XDDDDD
Sam się przypieprza i potem ma.
Ale to nie o nim temat więc zostawię go w spokoju.

Czekam tylko na screeny @mileeeczek , może będą ciekawsze.

(23-12-2017, 02:53)mileeeczek napisał(a): Okey. W takim bądź razie śmieszkowanie się skończyło, spodziewaj się jutro tematu. Tylko nie zgłaszaj tego na policję jako groźby (taki żarcik nawiązujący do pewnej osoby, kto wie ten wie.)
Doczekać się nie mogę, kolejna porcja śmiechu juz dziś! <3
Statystyki RPG V1
Kapisz
-----------------------
Poziom - 75
Set - 60/70/60/79

Odpowiedz

Ale fajny ten event. Chce więcej, bo gdy czytałem to się nawet uśmiechnołem.
Ręka sprawiedliwości
Dziękuje, pozdrawiam.
Odpowiedz

Jak zawsze... chcą się "popisać". No cóż, nowy rok nie zapowiada się dobrze  Blush
Odpowiedz

@RedBlackPL a ty zawsze musisz podsumować i zepsuć zabawe ;C
Odpowiedz

(23-12-2017, 09:01)RedBlackPL napisał(a): Jak zawsze... chcą się "popisać". No cóż, nowy rok nie zapowiada się dobrze  Blush

Tak chcemy się popisać. Szkoda, że osoba aplikująca o stanowisko Moderatora Forum nie wie co to jest ironia, sarkazm - a on tak bym był zapomniał, jesteś dopiero w 2 klasie gimnazjum. Dla twojej wiadomości - podkreśle, że ten temat to czysta ironia - dlatego specjalnie dla ciebie przytoczę fragment mówiący o tym, że ten temat to czysta ironia. Oto ten fragment: 

(23-12-2017, 01:56)NeQueR napisał(a): Jak mówi artykuł 69 paragraf 666 kodeksu gimnazjalnego, grozi mu biczowanie dupska.

Liczę na administrację,
Pozdrawiam.

Powoli zaczynam uważać cię za osobę nierozgarniętą. A jeżeli uważasz, że administracja jest i była poważna to się bardzo poważnie mylisz Oczko Jeżeli masz takie o mnie zdanie to spoko - tylko wiedz, że od teraz będę miał na ciebie oko i każda głupota będzie przeze mnie dokumentowana i należycie komentowana. 

(23-12-2017, 09:50)komandos9992 napisał(a): @RedBlackPL  a ty zawsze musisz podsumować i zepsuć zabawe ;C

Jedyne co @RedBlackPL  podsumował, to tylko i wyłącznie to, że nie zna definicji słów takich jak; ironia, sarkazm, po mimo tego iż jest już w 2 klasie gimnazjum.

(23-12-2017, 08:30)KeNnYY napisał(a): Ale fajny ten event. Chce więcej, bo gdy czytałem to się nawet uśmiechnołem.

Fajny eventem by był event "ban bez możliwości unbana, dla największej ameby umysłowej", ja bym sie cieszył a ty byś zgarnął nagrodę. 

(23-12-2017, 06:08)Kapisz napisał(a): @KeNnYY  biedny człowiek? XDDDDD
Sam się przypieprza i potem ma.
Ale to nie o nim temat więc zostawię go w spokoju.

Toć to czysta ironia, spójrz na ten fragment:

(23-12-2017, 01:56)NeQueR napisał(a): Jak mówi artykuł 69 paragraf 666 kodeksu gimnazjalnego, grozi mu biczowanie dupska.

Liczę na administrację,
Pozdrawiam.

Co tu widzisz? Bo ja widzę tu ironię. Gdyby chciał napisać na mnie skargę, to by to już dawno zrobił, a nie sobie kpił pisząc ten temat.

edit;

A o to zachowanie naszego niewinnego i bezbronnego NeQueRa:

Myślę, że za zachowanie przedstawione wyżej, należy obciąć go na łyso i zgolić mu brwi.
[-] 2 użytkowników podziękowali mileeeczek za ten post:
  • Kapisz, RedBlackPL
Odpowiedz

Słabe są te wasze pociski. A to co piszecie na forum żałosne przypier.... się do mnie, że pisze "groźby są karalne", gdybyś miał trochę rozumu byś tylko raz coś napisał i koniec tematu. Ale najwidoczniej nie masz rozumu skoro ciągle się tym jarasz.
(23-12-2017, 02:53)mileeeczek napisał(a): Tylko nie zgłaszaj tego na policję jako groźby (taki żarcik nawiązujący do pewnej osoby, kto wie ten wie.)
Zaraz się będziesz tłumaczył, że to jest ironia. Ja moge powiedzieć to samo, gdyż przez twój debilizm na forum i groźby do mnie nie pójdziesz do więzienia iks de. Bo jak tam ktoś pisał ostatnio "Taka Polska".

P.S Nie chodzi mi o ten temat z waszą kłótnią/dramą.
Ręka sprawiedliwości
Dziękuje, pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości