• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na gracza

Twój nick w grze: FIR3boy

Nick oskarżonego/oskarżonych: ImAGreatFrisk

Przybliżona data: dzisiaj 19.12.2017

Dowody: 
(Na ScreenShot'ach musi być widoczna data.)

https://zapodaj.net/40175fcfc5b7b.png.html

Opis sytuacji : grozi smiercia

... "XD" to jest potocznie mówiąc Kappa czyli kłamstwo. Widać że to było dla zabawy. Max Kick.
[Obrazek: UzYbssy.gif]

(19-12-2017, 14:26)Darkerkox napisał(a): ... "XD" to jest potocznie mówiąc Kappa czyli kłamstwo. Widać że to było dla  zabawy. Max Kick.

Czyli jak napisze "Kupie klate 50 dam 20 psc xdd" to dostane tylko kicka? I ty chcesz moderatora forum?
Co do skargi za banem.
Ręka sprawiedliwości
Dziękuje, pozdrawiam.

(19-12-2017, 16:49)KeNnYY napisał(a):
(19-12-2017, 14:26)Darkerkox napisał(a): ... "XD" to jest potocznie mówiąc Kappa czyli kłamstwo. Widać że to było dla  zabawy. Max Kick.

Czyli jak napisze "Kupie klate 50 dam 20 psc xdd" to dostane tylko kicka? I ty chcesz moderatora forum?
Co do skargi za banem.

A co ma moderator forum, do tego jaką ma opinię na temat tej skargi? Ma prawo nie wiedzieć, jakie są za to konsekwencje (o ile takowe są) - w końcu aplikuje na moderatora forum a nie moderatora serwera. Pomyśl w ogóle co ty piszesz, bo od tego co ty piszesz dostaje oczopląsu.
[-] 3 użytkowników podziękowali mileeeczek za ten post:
  • Aronex, Kapisz, MCmisiek_14

Na nie:
Równie dobrze mogło chodzić o okno w grze.
Pozdrawiam, MCmisiek_14

A i tak dla sprostowania - "wyskocz z okna", to nie jest żadna groźba. Typie weź się stuknij w łeb, bo ta skarga to totalny bullshit.

Ponadto po wciśnięciu równocześnie klawiszy: f3+b powinny ci się pokazać hitboxy o kolorze białym a nie w trójkolorze - mam podejrzenia, że posiadasz cheaty Oczko

(19-12-2017, 16:57)mileeeczek napisał(a):
(19-12-2017, 16:49)KeNnYY napisał(a):

Co do skargi za banem.

A co ma moderator forum, do tego jaką ma opinię na temat tej skargi? Ma prawo nie wiedzieć, jakie są za to konsekwencje (o ile takowe są) - w końcu aplikuje na moderatora forum a nie moderatora serwera. Pomyśl w ogóle co ty piszesz, bo od tego co ty piszesz dostaje oczopląsu.

A jak ja kandydowałem na kidmoderatora serwera i odrzucili mi, za to że miałem 60% ostrzeżeń na forum za to, że broniłem kolegi to jest sprawiedliwe? Bo według @Majcon a tak.
I proszę mi tu teraz nie pisać, że robię spiny o to, że rangi nie dostałem, ale piszę tylko jaka jest prawda.

Na nie

Skargę odrzucam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości