• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DarkerKox Podanie na Moderatora forum

ImięKacper 
Data urodzenia -  13.08.2004
Posiadasz jakieś doświadczenie jako Moderator? - Tak. Już byłem Moderatorem na kilku z forum. 
Czy posiadasz jakieś pomysły co do forum? -  Aktualnie nie mam żadnego pomysłu, lecz jak coś pomyślę to mam dużo pomysłów. 
Dlaczego chcesz zostać Moderatorem? - Chciałbym zostać Moderatorem, gdyż jestem aktywny na forum i widzę jak gracze na bieżąco piszą jakieś propozycje co do forum itd. Mam dużo postów, znajomość forum oraz regulaminu,  także znam dobrze ortografie, myślę że jestem dość ogarniętym chłopakiem i dam radę w pełnieniu tej funkcji. 
Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum? - praktycznie mogę wejść na forum codziennie na bieżąco ponieważ jestem często aktywny na telefonie oraz mam darmowy internet więc mogę wchodzić na forum i "operować" forum. Co prawda ogranicza mnie szkoła, do 15:00 jestem w szkole ale to chyba każdy już tak ma. Wieczorami lub rano mogę na luzie wejść na forum. 
Napisz o sobie w kilku zdaniach (zainteresowania, do jakiej szkoły chodzisz itd.) Nazywam się Kacper mam 13 lat. Chodzę do 7 klasy  w sumie to podstawówki. Lubię grać w piłkę nożną i uczęszczam do klubu sportowego. Interesuje się również komputroniką jak i motocyklami. W dalszych latach mam zamiar pójść na informatyka. Jestem dość długo już na serwerowni pvp. Iq. Pl.
Na ile oceniasz swoje podanie? (Od 1 do 10) - Myślę że na około 7/10
[Obrazek: UzYbssy.gif]

Jestem na nie.
Stawiasz przecinek tam gdzie go nie trzeba, a tam gdzie brakuje to ich nie ma iks de.
Estetyka mi się nie spodobała
Wiek tak sobie
Średnio ogar.
Ręka sprawiedliwości
Dziękuje, pozdrawiam.

No cóż, jesteś spoko na serwerze, ale niestety jestem zmuszony oddać głos na nie.
-brak znajomości zasad interpunkcji
-rozpisanie
-,,Czy posiadasz jakieś pomysły co do forum? - Aktualnie nie mam żadnego pomysłu, lecz jak coś pomyślę to mam dużo pomysłów. " To czemu nie pomyślałeś przed napisaniem tego?
,,Nīsu no kotoba wa sekai o kaeru ni wa jūbunde wa arimasen."

(18-12-2017, 16:55)KeNnYY napisał(a): Jestem na nie.
Stawiasz przecinek tam gdzie go nie trzeba, a tam gdzie brakuje to ich nie ma iks de.
Estetyka mi się nie spodobała
Wiek tak sobie
Średnio ogar.

Zabij sie

@topic   

Niestety również jestem zmuszony dać ocenę negatywną. Jednym z głównych powodów jest Twój wiek, jesteś jeszcze młodą osobą i wydaje mi sie, że nie mógłbyś należycie pełnić funkcji moderatora forum.

[Obrazek: qDpDg21.png]

Jestem na nie na serwerze wielokrotnie mnie szkalujesz. Miałeś bana za handel psc. Jesteś mało rozgarniety a reszta powodów @up
Pomogłem daj reputację!

We are a league of searchers who can not find themselves.

Szkaluje cię? No chyba sobie żartujesz...
Nie miałem bana za PSc gdyż wszystko się wyjaśniło i proszę nie mieć do mnie pretensji tylko do administracji...
[Obrazek: UzYbssy.gif]

(18-12-2017, 16:35)Darkerkox napisał(a): Aktualnie nie mam żadnego pomysłu, lecz jak coś pomyślę to mam dużo pomysłów. 
No ten odrzucam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości