• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na moderatora Aronex

Imię Mam na imię Arkadiusz.
Data urodzenia  Urodziłem się 22/09/2001.
Posiadasz jakieś doświadczenie jako Moderator? Jako moderator jeszcze nie aczkolwiek miałem kiedyś własne forum oraz mam szeroką wiedzę na temat serwerowni.
Czy posiadasz jakieś pomysły co do forum? - chciałbym tu wspomnieć o rozwiniętym dziale z grafiką aczkolwiek został już dodany
Dlaczego chcesz zostać Moderatorem? Chciałbym pomóc @Majcon owi ogarniać forum oraz innym Moderatorom. bardzo lubię tu przebywać korzystam z forum parę lat i śmiało mogę powiedzieć, że sobie poradzę.
Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum? wystarczy spojrzeć na moją aktywność. Tak do 10 godzin dziennie.
Napisz o sobie w kilku zdaniach (zainteresowania, do jakiej szkoły chodzisz itd.) Moim głównym zainteresowaniem jest grafika w przyszłości chciałbym tworzyć animacje graficzne do szkoły nie chodzę aczkolwiek uważam, iż nie jestem na poziomie małpy szybko się uczę języka polskiego przy pomocy @Goraj a, który w sumie mi we wszystkim pomaga.
Na ile oceniasz swoje podanie? (Od 1 do 10)no i tu jest trudno określić, bo teoretycznie nie powinno się oceniać swojej „pracy” uważam, iż lepiej zostawię te pole bez zbędnej liczby.
[Obrazek: 4CVaulg.png]
[Obrazek: 76561198450444376.png]

No widać podanie 11/10 i wgl na tak:
+ wiek,
+ ogarnięty,
+/- toxic xd
+ aktywny,
+ pomaga
Przyszedłem, zobaczyłem i napisałem komentarz
[-] 1 użytkownik podziękował MinecraftPL9753 za ten post:
  • Aronex

Na TAK:
+ aktywny, co widać na shoutboxie
+ wiek
+ w miarę pomocny
+ ogarnięty
+/- nie ma doświadczenia, ale kiedyś trzeba je nabyć. Usmiech
[-] 1 użytkownik podziękował Kapisz za ten post:
  • Aronex

Moim zdaniem mógł byś się znaleść w administracji, ponieważ:
Umiesz ortografie, i zasady interpunkcji.
Aktywny.
W miarę pomocny.
W miarę "ogar" sam wiesz jakie tematy pisałeś Usmiech. Hehe.
Brak doświadczenia.
Ręka sprawiedliwości
Dziękuje, pozdrawiam.
[-] 1 użytkownik podziękował KeNnYY za ten post:
  • Aronex

Mimo wielu konfliktów z Twoją osobą, jestem w stanie Ci dać TAK.

Reasumując Tak, powody @up Oczko
Z poważaniem i wyrazami szacunku
Prototyp1337
[-] 1 użytkownik podziękował Prototyp za ten post:
  • Aronex

Jestem na Tak:

+Wiek
+/-Ogar
-/+Miły
+Aktywność
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]

jestem na neutral/tak
-toxic
-problemy z jezykiem polskim
+pomocny
+aktywnosc
,,Nīsu no kotoba wa sekai o kaeru ni wa jūbunde wa arimasen."
[-] 1 użytkownik podziękował MamWuHa za ten post:
  • Aronex

Mówiłem Ci gówniorzu, że się do Ciebie nie przyznaję do póki nie zobaczę dzieła pokroju "Emergency" od ShindoLA.

- Ciągle się wydurniasz odwalając jakieś gówno, ale jednak się czegoś zaczynasz uczyć i raczej nie odwaliłbyś jakiegoś szasju do którego byś był zdolny rok temu. Sam się nauczyłem wielu rzeczy przez administrowanie (w tym zdobyłem ten wasz tzw. "ogar") i poznawanie ludzi przynależących do niej, więc może i Tobie to coś da.

- Naukowy geniusz. Szkołę ukończył w wieku 9 lat i posiada tytuł magistra prawa i doktorat z weganizmu. Ale przynajmniej 

- Ma jasno określony cel i rozwija hobby związane z informatyką oraz informatyką co daje mu więcej czasu na ogarnianie innych spraw niż ludzie z tysiącami różnych zainteresowań, które bardzo często odbiegają od tematyki i powiązań z serwerownią przez co prędzej czy później stracą czas na aktywne zajmowanie się nią.

- Robi jakieś gówno tematy pt. "jak dostać unbana na serwerze" i sam mu swojego czasu nie jeden poradnik wywaliłem do kosza za brak wartości intelektualnych, jednak na swój sposób stara się pomagać i aktywnie uczestniczyć w życiu forum. Co oczywiście nie znaczy, że dalej ma robić tego typu tematy i śmiecić nimi forum.

Można to uznać za przychylność w stronę dania "Tak".

PS: Lepiej nie wchodź w adnotację na obrazie, bo zobaczysz złe rzeczy.

[/url][url=https://media.giphy.com/media/xUOxfoAD7aFufXHS2Q/giphy.gif][Obrazek: d3dfe7d39475d.jpg]
[Obrazek: A1VY7ut.jpg]

[Obrazek: 76561198096023534.png]
[-] 1 użytkownik podziękował Goraj za ten post:
  • Aronex

Jestem na Tak:
+ Aktywny,
+ Pomocny,
+/- Małe problemy dotyczące języka Polskiego.
[-] 1 użytkownik podziękował RedBlackPL za ten post:
  • Aronex

Jestem na nie tak.

Aronex to osoba ogarnięta, oddzielająca humor od pracy. Potrafi dostrzec w swoim funkcjonowaniu błędy i je naprawić. Ponadto posiada multum pozytywnych cech, które powinien posiadać każdy moderator.
[-] 1 użytkownik podziękował mileeeczek za ten post:
  • Aronex

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości