• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na Moderatora Forum

Imię -  Borys

Data urodzenia -  13.09.2002 r.

Posiadasz jakieś doświadczenie jako Moderator? -  Potrafię podstawowe rzeczy, które moderator forum powinien umieć typu: Dawanie warnów, zamykanie wątków, otwieranie.

Czy posiadasz jakieś pomysły co do forum? -  Moim pomysłem jest dodanie w dziale HydePark kategorie Opowiadania, historyjki itd, aby użytkownicy pokazali swoje talenty, zainteresowanie w pisaniu opowiadań itd.

Dlaczego chcesz zostać Moderatorem? - Chce zostać, ponieważ jak wiemy na Forum mamy jednego Moderatora Forum-PizzavegaVG i nie zawsze może być tak samo Administratorzy Forum, a jest dużo osób, które łamią Regulamin Forum. Po drugie jestem bardzo aktywny na forum. Odpowiadam na wszelkie skargi, problemy czy rekrutacje.

Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum? - Czas jaki mogę poświęcić na forum jest dość wysoki. Jestem online prawie każdego dnia, więc czas jaki mógłbym podarować jest ogromny. 

Napisz o sobie w kilku zdaniach (zainteresowania, do jakiej szkoły chodzisz itd.)-Mam 15 lat, chodzę do 3 gimnazjum.Posiadam KidModeratora V2. Moimi zainteresowaniami jest muzyka (śpiewam od 9lat), taniec, czytanie różnych gatunków książek, oglądanie filmów, jak i sport (siatkówka)

Na ile oceniasz swoje podanie? (Od 1 do 10) -Moim zdaniem oceniłbym się na mocne 8/10

Dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]

Heheh, nie.
Ciagle pamiętam jak lizałeś dupke marsowi potem go zostawiłeś i z pod kulonym ogonem wróciłeś.
Ręka sprawiedliwości
Dziękuje, pozdrawiam.
[-] 4 użytkowników podziękowali KeNnYY za ten post:
  • Aronex, MinecraftPL9753, VarusGamePlay, xKuba

neutral
-znajomosc języka polskiego
+Miły
+Aktywność
,,Nīsu no kotoba wa sekai o kaeru ni wa jūbunde wa arimasen." 
[-] 1 użytkownik podziękował MamWuHa za ten post:
  • VarusGamePlay

Cytat:Odpowiadam na wszelkie skargi, problemy czy rekrutacje.

Hmhm, czyżby ? Nikt nie jest w stanie na wszystko udzielić odpowiedzi, zwyczajnie brakuje czasu.

Cytat:Moim pomysłem jest dodanie w dziale HydePark kategorie Opowiadania, historyjki itd, aby użytkownicy pokazali swoje talenty, zainteresowanie w pisaniu opowiadań itd.

Wydaję mi się że forum dotyczy minecraft'a, więc po co kolejna bez sensowna kategoria? 

Mimo tego jesteś osobą nie kompetentna na stanowisko Moderatora forum, gdyż twój poziom ogarnięcia jest niski.
np. Dałbym Ci lizaka, chcesz go, po chwili zmieniasz zdanie chcesz batonika, a później znów lizaka.
Tak sama jest z Tobą, zmieniasz zdanie jak ktoś Ci szepnie coś do uszka.
Każdym wie o tym że miałeś już rangę Moderatora, kłamałeś mówiąc, że rangi sam się zrzekłeś, 
natomiast po jakim czasie wydało się na światło dzienne, że zostałeś zdegradowany. Co wiążę się 
z tym, że moim zdaniem nie powinieneś otrzymać rangi Moderatora forum. 
Kolejnym faktem jest to, że na samym początku przesiadywałeś na ts3 i obrabiałeś tyłek Marsonixowi,
później z podkulonym ogonkiem do niego przyszedłeś i jeszcze oczekujesz na rangę? Pff, śmieszne.
Rozumiem ja też byłem młodym szczylem i poniosłem odpowiedzialność za błędy, ale nie chcę mieć
żadnej rangi.
Ranga to nie tylko prefiks, ale i obowiązki, bardzo dobrze pamiętam, że po otrzymaniu rangi nie starałeś się i nie miałeś czasu.

Reasumując:

Jestem na NIE!
Z poważaniem i wyrazami szacunku
Prototyp1337
[-] 4 użytkowników podziękowali Prototyp za ten post:
  • Aronex, MamWuHa, MinecraftPL9753, VarusGamePlay

@Refuje

A co by Ci tu dać ? Hmm.. może na Tak:

+ Aktywny
+ Pomocny
+ Ortografia
- Przeszłość [Bez komentarza Usmiech]
[Obrazek: qKygmFK.png]
Road to [CEO]

[-] 1 użytkownik podziękował RedBlackPL za ten post:
  • VarusGamePlay

@Refuje

Masz za sobą złą przeszłość co wiąże się z tym, że masz bardzo złą opinię - popracuj nad tym, aby ją naprawić i przekonać do siebie graczy Oczko
[-] 1 użytkownik podziękował mileeeczek za ten post:
  • VarusGamePlay

Dobra j*bac jego przeszłość..
+Ortografia
+Aktywność
+Posty
+Estetyczne podanie Usmiech
Tyle ode mnie, ELO!
[-] 1 użytkownik podziękował ___MaszDeda___ za ten post:
  • VarusGamePlay

ehh KeNnYY Ty to u kazżdego na NIE!
Czekamy na twoja prośbe