Rejestracja  


  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Odp po zamknięciu

#1
Nick z gry: xAnia
Powód blokady konta: Bugowanie
Data otrzymania bana: Dzisiaj, koło 14.
Dlaczego powinieneś dostać unbana?: Opiszę dla zrozumienia, jak to wyglądało. Wszystko zaczęło się koło 11, kiedy na DT zamiast tepnąć mnie na respa tepnęło mnie na dach DT. Jeśli ktoś gra często to można się spotkać z takim bugiem, ewentualnie zapadanie się pod podłoge na respie. Napisałem do Remika68, czy by mnie tepnął do środka, on napisał, że muszę użyć /samobojstwo - i to zrobiłem. Koło 14 poszedłem dropić główki elity na DT. Jak wiadomo, co fale jest przerwa. Jak zwykle nudziło mi się, a ze mną były 2 bardzo wysokie lvl. Chciałem pobić z łapki 97 lvl, ale ma dla mnie duży dmg z cierni, więc wsiadłem na konia. Byliśmy koło ściany i wsiadając na konia wywaliło mnie za DT. Wtedy pojawił się Remik68 i dostałem bana. Przyznam bez bicia, że jako doświadczony gracz znam ten bug (przechodzenie przez ściane). Nie miałem po co z własnej woli bugować się w ścianie, nikt mnie nie bił, nie było problemu i wiem, że nie wolno tego robić. Wiem, że ban jest na nie całe 3 dni i odczekałem tylko 4 godziny, ale nie mam w co pograć, ponieważ gram tylko na tym serwerze, a inne gry mi nie chodzą, bo musiałem sprzedać starego o wiele lepszego kompa. Jako doświadczony gracz powinienem na to uważać i nie popełniać takich głupich błędów. Przepraszam za problem i obiecuję poprawę. Chciałbym też, aby wypowiedział się tu Remik68.

Odpowiedziałeś: Wiedząc, że możesz zostać za to zbanowanym powinieneś od razu zareagować i stamtąd wyjść a nie skakać poza kopułą DT.

Ban jest czasowy i w pełni zasłużony, zamykam.

Moja odpowiedź: Gdy się tepnąłeś ledwo co zszedłem konia (trzeba czekać 20s), byłem w tym samym miejscu co wypadłem. Gdybyś mnie obserwował i dał mi pół minuty na zastanowienie się "co teraz?" wpisałbym /samobojstwo. Wiem, że ban jest zasłużony i czasowy, ale tak jak wspominałem nie mam w co grać i żałuje mojego błędu.

///edit
Jeszcze dodam, że mam nadzieję, że zmienisz swoje zdanie i dasz mi szansę.

#2
Taka sytuację powinieneś wyjaśnić ze mną na pw nie robiąc przy tym niepotrzebnego spamu tematami na forum.
[Obrazek: W2Iv1JV.gif]
[-] 1 użytkownik podziękował Remik68 za ten post:
  • Scoope

#3
Napisałem ci już na pw, ale nie wiem czy dotarło, bo nie ogarniam tego.
[-] 1 użytkownik podziękował Scoope za ten post:
  • MCmisiek_14Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości