• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ub DarkerKox WTF?!

Nick z gry:  DarkerKox 
Powód blokady konta:  Próba sprzedaży konta za psc...
Data otrzymania bana: DZisiaj
Dlaczego powinieneś dostać unbana?:  Troszeczkę się rozpisze, a więc to tak:
Zostało zbanowane jakieś 10-15 osób, przez telefona123. Zostałem zbanowany również ja.... Jeden z banów to był Admin100, który został zbanowany jako pierwszy. To konto należało do mojego kolegi i zostało założone na moim komputerze co oznacza że na moim IP, i zostałem zbanowany ja, jako że ten mój kolega zaczął sellać ity za psc to został zbanowany za handel psc i jednocześnie telefon banował graczy pod tym samym IP, do czego dąże, dąże do tego że już była taka sytuacja, że moje ip komputerowe i internetowe pokrywało się z wieloma innymi graczami i z tego cały problem, czyli konto Admin100 i DarkerKox zostały zakładane z mojego prawdziwego ip, i mojego prawdziwego komputera, reszta kont nie została założona z mojego ip i z mojego komputera, tylko konta pokryły się z  moim ip. Chciałbym zostać unbanowany bo to nie jest moja wina, Typ założył sobię konto, i odrazu zostaje banowany bo moje ip się pokrywa... Ja chce ub, ten Admin100 zapewne musi być zbanowany za handel psc ale ja nie mogę być ponieważ to nie moje konto
Nick banującego Administratora: Telefon123
[Obrazek: UzYbssy.gif]

Jestem za UnBanem
Też się troszeczkę rozpisze XD
A więc tak. DarkerKox jest jednym z fajniejszych i aktywniejszych graczy na serwerze. DarkerKox lubi bardzo swoje konto i po co miałbym je sprzedawać pff i to jeszcze za PSC. chciałbym powiedzieć że jeden z moich ulubionych graczy też dostał bana bez przyczyny i chyba każdy zna DeadPool2k16. Więc DarkerKox powinien dostać UB albo wyjaśnić bardziej szczegółowo te sprawę na TeamSpeaku. Mam nadzieję że pomoglem i że ta sprawa wyjaśni się jak najszybciej i żeby DarkerKox wrócił szybciutko na serwer z leciutka rekompensata. Dozobaczenia i szczególnie pozdrawiam DarkerKoxa.
Pomogłem?  Daj Rep +  Angel
V1?  101lvl Oczko 
POZDRO FIR3boy żegnaj wybrańcu Noego
[-] 1 użytkownik podziękował FIR3boy#pro za ten post:
  • Darkerkox

Jestem za unbanem.
Gracz wszystko wyjaśnił wraz z szczegółami, jeżeli to nie wystarcza to dobrze by było abyś poszedł na ts3.
Jeżeli nic nie zrobileś, to dlaczego miałbyś być ukranay.

Chciałbym jeszcze dopisać, że znam mniej więcej DarkerKoxa i zawsze wydawał mi się on pożądną osobą która nie zrobiła by takiego głupstwa.
Z poważaniem i wyrazami szacunku,
MCmisiek_14

Co do tego żebym poszedł na ts. Oczywiście że pójde, ale dajmy się wypowiedzieć innym oraz przede wszystkim telefonowi,Majconowi i MaRsOnIxOwi

Jestem za UB, najlepiej, aby administracja sprawdzała jakie jeszcze konta ma na to IP i dopiero banować, bo będzie tak samo jak z DarkerKoxem
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]

Jestem za ub:
-Gracz wszystko wyjaśnił
-Miły
-Aktywny

Sprawa wyjaśniona, Proszę o CLS

(09-12-2017, 19:24)Darkerkox napisał(a): Sprawa wyjaśniona, Proszę o CLS

Zamykam.
[Obrazek: W2Iv1JV.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: