• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PORADNIK PROŚBY O UB ( jak dostac ub za free 100% legit no scam )

Witajcie, w tym poradniku przedstawię wam jak prawidłowo odwołać się od permanentnej blokady konta.

Po 1 zastosuj się do wzoru.

Cytat:Nick z gry: 

Powód blokady konta: 

Data otrzymania bana: 

Dlaczego powinieneś dostać unbana?: 

Nick banującego Administratora:

Po 2 w punkcie z „Dlaczego Powinieneś dostać un bana” nie pisz ( Bo tak, bo chce tu grać, lubię ten serwer, bo musicie mi dać ub itp.)

Prawidłowo napisane odwołanie powinno wyglądać mniej więcej tak.  ( Przepraszam, że używałem nie dozwolonego oprogramowania już więcej się to nie powtórzy chciałbym otrzymać 2 szanse. Przepraszam za to, że wyzywałem rodzinę tego gracza poniosło mnie i obiecuje, że to już więcej się nie powtórzy itp.)

Po 3 Ważne jest, żeby przeprosić i obiecać poprawę każdy zasługuje na 2 szanse pamiętaj!

Po 4 Pamiętaj, że musisz odczekać min. 2 tygodnie po otrzymaniu blokady  żeby

napisać prośbę o odblokowanie.

Poświęć te 5 minut i napisz prośbę jak należy.

Myślę, że ktoś to przeczyta i nie będzie takiego syfu w prośbach o odblokowanie.
[Obrazek: 4CVaulg.png]
[Obrazek: 76561198450444376.png]
[-] 1 użytkownik podziękował Aronex za ten post:
  • MinecraftPL9753
Odpowiedz

Wystarczy odczekać 7dni.
Z poważaniem i wyrazami szacunku,
MCmisiek_14
Odpowiedz

Poradnik jest nie potrzebny, ponieważ toć to poradnik dla nie*****ów mózgowych. Uważam, że osoba która zasługuje na unbana, napisze poprawnie odwołanie.
Majcon napisał 11-12-2017, 18:48:
Uczestnictwo w kłótni lub obrażanie innego Użytkownika.
[-] 3 użytkowników podziękowali mileeeczek za ten post:
  • KeNnYY, MamWuHa, MCmisiek_14
Odpowiedz

@up Jak widać po prośbach o odblokowanie to wiele graczy nie wie jak się za to zabrać wiec
chciałem im trochę pomoc.
[Obrazek: 4CVaulg.png]
[Obrazek: 76561198450444376.png]
Odpowiedz

Jeżeli gracz potrafi złamać regulamin i otrzymać bana, to powinien się również potrafić od tego bana odwołać. Nie sądzisz? Ty w tym poradniku nie dajesz porady, tylko gotowca i przez taki bullshit osoby, które są niedorobione dostają unbana.
[-] 2 użytkowników podziękowali mileeeczek za ten post:
  • Kapisz, MCmisiek_14
Odpowiedz

Poradnik przyda się dla tych co nie umieją pisać prośbę o ub w sensie, że jest pytanie dlaczego chcą dostać unbana i ich odp: bo tak
[-] 2 użytkowników podziękowali michal123l za ten post:
  • Aronex, MinecraftPL9753
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości