• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dodanie komendy

Wiem, że ten temat był poruszany kilka razy itp. ale chcę aby @MaRsOnIx widział jak bardzo jest ona potrzebna a mianowicie /akcesoria lub /ustawienia.
Miało by to polegać na tym, że znajdowały by się tam akcesoria oraz np. Sztuka combo i byłaby możliwość używania wskaźnika poszukiwacza/pierścienia doświadczenia wraz z amuletami

Mam nadzieję, że wkrótce owa komenda zostanie dodana i będziemy mogli cieszyć się dodatkowymi 4 jakże potrzebnymi slotami Usmiech
@Majcon to zły dobry admin!

Fajne te czerwone literki, ciekawe jakie zdanie tworzą. :D

@AntyWarn:
Przydałoby się, na tak.

Temat byl rozwijany duzo razy. I co? Nic. Nie ma tego nadal najwidoczniej tak ma być za odrzuceniem.
Ręka sprawiedliwości
Dziękuje, pozdrawiam.

(06-12-2017, 16:03)NeQueRuŚ napisał(a):
(03-12-2017, 03:28)MinecraftPL9753 napisał(a): Wiem, że ten temat był poruszany kilka razy itp.

Skoro był już poruszany kilka razy, i nie przyniósł żadnego efektu, to po co go poruszać ponownie?

Poruszam go ponieważ, @MaRsOnIx ma ogromne aktualizacje w planach i ma zamiar powoli kończyć v2 dlatego warto mu przypomnieć o tej komendzie oraz o tym, że jest ona dla kilkunastu graczy bardzo ważna.
@Majcon to zły dobry admin!

Nie wydaje mi się aby skończył v2 poświęcając 15 min dziennie na serwer, jeśli dalej tak będzie robił to może pożegnać się z graczami bo już widać spadek graczy na serwerze. Pomysł na akcesoria jest naprawdę dobrym pomysłem ale trzeba poświecić trochę więcej czasu niż 15 min i napisać ten plugin.
[-] 2 użytkowników podziękowali Brakin za ten post:
  • Aronex, MinecraftPL9753

Jeżeli był poruszany to po co bo poruszasz jeszcze raz ? To tylko przynosi nie potrzebny spam
Zamykam
[-] 1 użytkownik podziękował Majcon za ten post:
  • NeQueRuŚ

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości