• 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na KidModeratora RPGv1

1. Czy respektujesz zasady i wymagania dotyczące rekrutacji określone w temacie "Wzór do złożenia podania", do którego podany jest link: 
[http://www.pvp.iq.pl/thread-1261.html]?: Oczywiście, że tak.
2. Twój nick na serwerze: archi08 (105 lvl)
3. Na jaką rangę chcesz kandydować? (Kidmoderator; Moderator; MapCreator; YouTube*): KidModerator
4. Dlaczego ubiegasz się o pełnienie funkcji na określonym wyżej serwerze?: Chciał bym otrzymać tą o to rangę, ponieważ lubię gdy jest porządek na serwerze, nikt się nie wyzywa, nie lubię jak na czacie jest harmider i jako KidModerator chciał bym pilnować tego porządku pod czas nieobecność innych administratorów żeby gracze się nie wyzywali, nie reklamowali innych serwerów czy też zaśmiecali czat. Bardzo lubię pomagać graczom i odpowiadać na ich pytania żeby poszerzyć ich wiedzę na temat trybu RPGv1.
5. Opisz coś na swój temat. (opis musi zawierać podstawowe informacje: imię, wiek, zainteresowania): Mam na imię Bartek, mam 15 lat moje zainteresowanie to granie w gry komputerowe,informatyka oraz granie w piłkę nożną czy też jazda na rowerze lubię sobie wyjść ze znajomymi.

Ps. Co do mojego degrada to bardzo tego żałuję przez co dostałem degrada i wiem, że bardzo głupio postąpiłem, ale obiecuję, że nigdy owa rzecz się nie powtórzy.
[-] 2 użytkowników podziękowali thekisi3l za ten post:
  • MCmisiek_14, MinecraftPL9753

No , no fajnie na nie. Trzeba było myśleć co się robi przed degradem.
Ręka sprawiedliwości
Dziękuje, pozdrawiam.
[-] 1 użytkownik podziękował KeNnYY za ten post:
  • xKuba

Co do podania to chciałbym dopytać za co zostałeś zdegradowany wcześniej z tej funkcji.

Powiem tak, to już mało ważne za co dostałem, to jest podanie na kidmoderaotra a nie post żeby rozmawiać na takie tematy.
Jeżeli pomogłem daj +rep
Dziękuję i pozdrawiam archi08

(30-11-2017, 21:27)KeNnYY napisał(a): No , no fajnie na nie. Trzeba było myśleć co się robi przed degradem.

Nie wiesz za co dostał to się nie wypowiadam dobrze?

Oczywiście jestem na tak:
+/-uczciwy,
+miły,
+aktywny,
+pomocny
+wiedza na temat serwera
[-] 2 użytkowników podziękowali MinecraftPL9753 za ten post:
  • MCmisiek_14, thekisi3l

(30-11-2017, 22:10)thekisi3l napisał(a): Powiem tak, to już mało ważne za co dostałem, to jest podanie na kidmoderaotra a nie post żeby rozmawiać na takie tematy.

Ważne, ale mimo to jesteem na tak:
- Aktywny
- Miły
- Pomocny
- Doświadczony
[-] 1 użytkownik podziękował Kapisz za ten post:
  • thekisi3l

Jestem na duże TAK
+miły
+pomocny
+estetyka
+dobra ortografia
+lvl
+wiek
+gracz pełnił już wyższą funkcję niż KidModerator i bardzo dobrze się sprawował.
+zabawny
+uczciwy
+ogarnięty
+mutacja
+kolega
+Nie obraża się o byle co
+aktywny na ts3
+cierpliwy
+spokojny
Pozdrawiam, MCmisiek_14
[-] 1 użytkownik podziękował MCmisiek_14 za ten post:
  • thekisi3l

Jestem na tak:
+Aktywny
+Pomocny
+Doświadczony
+Uczciwy
[-] 1 użytkownik podziękował iiSwifteey za ten post:
  • thekisi3l

Jestem na Tak
Popelnil wielki blad. Ale go zrozumial. Jesli Varusowi dali szanse to czemu tb , by nie.

Jeśli pomogłem zostaw mi +rep
[-] 1 użytkownik podziękował KossoN aka Telefon za ten post:
  • MinecraftPL9753

Jestem na tak:
-Zasługuje na 2 szanse
-Miły
-Wiele mi pomógł
-nie jest toxic

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości