Rejestracja  


  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
UB ts3 lol

#1
Nazwa użytkownika: MrNice

Powód blokady konta: (Szerzenie nienawiści, obraza serwerowni.)

Data otrzymania bana: 19.03.2017

Dlaczego powinieneś dostać unbana?: Nie obraziłem serwerowni a już na pewno nie szerzyłem nienawiści(POLECAM POCZYTAĆ CO TO TAKIEGO) Napisałem "*****" Czemu? Ponieważ po tym jak napisałem post w temacie Moremida który coś wnosił do tematu Marsonix dał mi warna, że nic nie wnosi bo mu jest chyba żal i każdy negatywny komentarz i neutralny który nie okazywał współczucia i udawanych uczuć jest zły i nic nie wnoszący do tematu  to ja napisałem w @edit że wnosi i powiedziałem dlaczego. Marsonix zamiast normalnie odpowiedzieć mi na post postanowił usunąć go bo chyba zorientował się, że popełnił błąd. Niestety dla niego nie istnieje coś takiego jak krytyka jego osoby a raczej jego decyzji, więc zamiast pisać do niego wyraziłem swoją opinię, że forum ssie proste i logiczne bo to była moja zwykła opinia.

Nick banującego Administratora:MaRsOnIx

@edit
Radzę wam ZWRÓRIĆ UWAGĘ, ŻE JEST TO MOJA SUBIEKTYWNA OPINIA nabyta z doświadczenia

#2
Drogi Graczu!

Pragnę podkreślić, iż tamtejszy temat nie służy do załatwiania prywatnych spraw, a tym bardziej do przeprowadzania dyskusji, dlatego otrzymałeś ostrzeżenie, a odpowiedź na Twojego edit'a nie została udzielona, a w późniejszym czasie została usunięta, po przemyśleniach.
Ostrzeżenie otrzymałeś słuszne, gdyż był to zwyczajny spam, nic nie wnoszący do tematu, w dodatku nie była to nawet odpowiedź twierdząca.
Odnosząc się do Twojej blokady to dostałeś blokadę za obrazę forum i jasne, że możesz wyrażać swoją opinię, ale nie masz prawa do obrazy serwerowni.

#3
Nie był to zwyczajny spam i było to wnoszące do tematu Mateuszku. Właśnie jako iż jest to moja opinia to nie jest to obraza... Czekam na ub ban niesłuszny

#4
(19-03-2017, 14:41)MrNicePYLY napisał(a): Nie był to zwyczajny spam i było to wnoszące do tematu Mateuszku. Właśnie jako iż jest to moja opinia to nie jest to obraza... Czekam na ub ban niesłuszny

Jeżeli Twoim zdaniem odpowiedź: "Z kim ja się będę teraz kłócił", w temacie rezygnacji administratora nie jest spamem, to radzę zaznajomić się z definicją słów takich jak "spam" oraz "opinia".
Blokada jest słuszna i była to ewidentna obraza naszego forum, a odblokowania nie otrzymasz.

Zamykam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości