• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na telefona

Twój nick w grze: ProcederPL

Nick oskarżonego Administratora: telefon123

Przybliżona data: Nie mam pojęcia, pewnie pół roku temu.

Dowody: (ScreenShot'y muszą być wrzucone na hosting zdjęć np. imgur (zakaz stron w których ss'a trzeba pobrać np. speedyshare), zaś filmy na YouTube, nie będą uznawane z innych stron. 
(Na ScreenShot'ach musi być widoczna data.)
Nie mam żadnych screenów, ani nic takiego, ale trzeba wczytać się dokładnie. Dostałem bana dokładniej od HerrosaPL, ale to telefon kazał mnie zbanować permanentnie bez możliwości UB. A więc tak, dostałem bana za to, że powiedziałem do typa na tsie ,,Czy chcesz coś kupić za psc?" (oczywiście w formie żartu), potem ten typ zawołał telefona i powiedział mu, że ktoś o nicku ProcederPL chce mu sprzedać itki za psc. Telefon wtedy był na urlopie i powiedział Herrosowi, żeby mnie zbanował permanentnie bez możliwości ub. 1. Moje pytanie to dlaczego odrazu perm beż możliwości UB.
2. Ts to ts, a więc na tsie powiem, że mam nick Adri444 i sprzedaje ity za psc to też dostane bana?
3 Jest to bezpodstawny ban, bez żadnych dowodów, tak jakby telefon był sługą graczy. Gracz mówi zbanuj wszystkich graczy, a on banuje.
Zachowanie tego administratora jest dość śmieszne jak na jego rangę, jako KidMod uczysz się różnych rzeczy i to, że ktoś się pomyli jest rzeczą naturalną, lecz w przypadku telefona, który ma o wiele wyższą rangę nie ma miejsca na takiego typu pomyłki. 

A więc, ubiegam się o zdegradowanie administratora i nadania odblokowania konta o nicku ProcederPL 

Jaką ma rangę: Chyba support
Były Kidmoderator Serwera RPGv1

[Obrazek: 9f67e74c2166c.png]

Tia, telefon123 wkurza luda, banuje bez sensownie, ale też sobie nie żartuj, też tak miałem mówiłem dla beki : chcesz cos za psc, i jeb ban
Dlatego jestem za
Degradem
[-] 1 użytkownik podziękował Marcusek za ten post:
  • Dimondblock2

W wczesniejszej skardze co innego pisales.
Jeśli pomogłem zostaw mi +rep

[Obrazek: Wqs5D9x.png]
[Obrazek: NUjnvgc.png]

Czy ja tu widze probe oszustwa administracji co jest karalne ?

Dobrze wiem, że chodziłeś po kanałach na ts i pytałeś czy ktoś chcę kupić twoje itemy za psc, bo skończyłeś grę wiem, że ty i paru graczy macie tak zwany ból dupska do telefona dlaczego? Bo pełni swoje obowiązki? Owa skarga jest żałosna, bo po 1 kłamiesz, a po 2. < Pamiętaj, że bez dowodu, skarga nie będzie nawet rozpatrzona >

jestem za odrzuceniem oraz nadaniem warna dla tego użytkownika w skardze widnieją kłamstwa co można ztwierdzic po ss'ach @up oraz nie ma dowodów tyle w temacie nie pozdrawiam 
[Obrazek: 4CVaulg.png]
[Obrazek: 76561198450444376.png]
[-] 3 użytkowników podziękowali Aronex za ten post:
  • MinecraftPL9753, pepsi96, Remik68

Wiec tak. Zgodze sie co do telefona123. Ostatnio chcialem z nim porozmawiac na ts'ie i generalnie mnie zlal jak psa. Moze mialem buga/skarge? Jego zachowanie jest smieszne. Dedy dedami ale zeby motywowac innych graczy albo kazac im? Dzis na serwie widzialem jak telefon poszedl na biale i pisal ,, Dynie albo bileciki. Wykorzystuje swoja wladze. Ostatnio nagadal tez o mnie bzdur. Najpierw mowil ze go obgadywalem, znalazlem na to dowod ze nie obgadywalem go. Potem powiedzial ze przeze mnie dostal dedy od Krasnala05. Wiec uznalem ze napisze do Krasnala na steamie. Odpisal ze telefon123 dostal dedy za to jak sie zachowywal. Wiec napisalem na czacie , ze pisalem do Krasnala i odpisal mi na to. Wiec teraz mnie ignoruje. Jestem za zdegradowanie go do przynajmniej rangi moderator.

Jeszcze jedno. Zgodze sie z DiamondBlock2. Robi co chce.
[-] 2 użytkowników podziękowali DawidGaming za ten post:
  • Dimondblock2, xKuba

@MaRsOnIx wyciągnij konsekwencje z tych skarg, gdyż zawsze się kończy "na rozmowie" a telefon po rozmowie dalej robi co chce.
[-] 5 użytkowników podziękowali ___MaszDeda___ za ten post:
  • Bombax, DawidGaming, Dimondblock2, MCmisiek_14, michal123l

Powinien dostać degrada.
[-] 1 użytkownik podziękował xXBalonXx za ten post:
  • Dimondblock2

Twój ban jest słuszny... To co pisał aronex próbujesz oszukać administracke?
Co do telefona to już sam nie wiem co on robi i czy zasługuje na range. Moim zdaniem skoro jest tyle skarg to mars powinien wreszcie rozwiązać ten konflikt.

[Obrazek: IRu9d7J.png]
[-] 1 użytkownik podziękował Bombax za ten post:
  • pepsi96

Moim Zdaniem ban jest słuszny. W poprzedniej skardze jest wyraźnie napisane co innego, oczywiście można wywnioskować oszustwo administracji, skąd ty się wziąłeś, To jest telefon123 support i on wie co dobre a co złe musisz sie z tym pogodzić, moim zdaniem telefon123 powinien zostac suppertem i jestem za nie degradajcja . Dziekuje i Pozdrawiam

FIR3boy <333 Pomoglem Daj +Rep <3
Pozdro ekipa pvp.iq.pl
Yo
[-] 2 użytkowników podziękowali P3RU za ten post:
  • KossoN aka Telefon, pepsi96

Jestem za degradem telefon123 ponieważ daje nie słuszne bany i nie zdaje sobie sprawy że są niesluszne. Rozdaje permy i nie chce mu się nawet rozwiązać sprawy

Pomogłem daj rep d-_-b
[-] 1 użytkownik podziękował FIR3boy#pro za ten post:
  • Dimondblock2

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości