Rejestracja  


  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Zmniejszenie lvli, zwiekszenie expa.

#1
Czy to prawda, że zostaną zmniejszone lvle graczy i zwiększony exp potrzebny na lvl? Jeżeli tak, to nie ma to sensu. Odejdzie przez to sporo graczy, a Ci lepsi stracą czas zmarnowany na wbijanie lvli. Drugim powodem jest wolniejszy exp, niż na v1. Na v1 na 90+ można wbić szybciej lvl, niż na v2, więc to troszkę nie ma sensu. Co do lvla moobów z Olympusu jestem jak najbardziej na tak.
Pomogłem, daj Pomógł.

#2
Sporo graczy odejdzie? Masz tu na myśli ciebie i MInecraftPL? No to rzeczywiście jak wy odejdziecie trzeba bedzie serwer zamknąć bo nie bedzie tu już graczy. Tutaj tylko wydaje ci się, ze wolno sie expi, dlaczego? Bo nie masz mapy na 80 poziom a mapa 70-80 miała być dla graczy w przedziale poziomowym 70-80 dlatego wydaje ci się, ze tak ciężko sie expi, sam pomyśl masz 90 a expisz na mobkach co maja po 70-80 poziom, a exp na tej mapie jest idealny, majac poziom 70+ na tej mapie szybko się expi do 80 poziomu, bez problemu mozna z 70 poziomu 75 wbic w 1 dzien.

#3
Sporo graczy to sie zaliczam ja i chyba kazdy 80+ aczkolwiek zapytalem wczoraj marsa na ts to powiedzial ze nie wie nic o zmniejszeniu lvl czy cos takiego
[Obrazek: 2f3IFPj.png]
Memy związane z serwerownia  https://www.facebook.com/typowygracziq/
Grafika na zamówienie https://www.facebook.com/Aroneksia/

#4
Zmiany zostaną wprowadzone i będą one dotyczyć większych leveli ale to jeszcze się zobaczy na tą chwilę nie mogę podać konkretnych informacjiSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości