• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Większe poziomy towarzyszy.

Witam, jest taka prośba, bo ten 30 lvl u towarzyszy to trochę za mało; można byłoby zwiększyć np. do 50, bo przydałby się lepszy towarzysz do expienia, gdyż na razie one robią małą robotę na wyższych mapach. Wrócę do tematu o nowych towarzyszach, oto moje propozycje:
- Królik ( Legendarny ),
- Szkielet ( Zwykły ),
- Creeper ( Epicki ),
- Strażnik z podwodnych świątyń ( Legendarny ),
- Slime ( Zwykły ),
- Kostka magmy ( Epicki ),
- Czarny Szkielet ( Epicki ),
- Różne barwy kotów (Ocelot zamieniony z epickiego na zwykły, czarno-biały epicki, Garfield legendarny).
Pomogłem, daj Pomógł.
[-] 1 użytkownik podziękował Tygrys2 za ten post:
  • MinecraftPL9753

Po 1: Pety muszą być małymi stworkami (szkielet nie może, czarny tak samo, creeper)
Po 2: Można dodać resztę, ale strażnik odpada
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]
[-] 1 użytkownik podziękował VarusGamePlay za ten post:
  • Aronex

(07-10-2017, 11:44)VarusGamePlay napisał(a): Po 1: Pety muszą być małymi stworkami (szkielet nie może, czarny tak samo, creeper)
Po 2: Można dodać resztę, ale strażnik odpada
Co do małych stworków można by je komendą pomniejszyć ale raczej odpada

Byłoby super, ale najlepiej by było gdyby był 10lv max peta i każdy następny lv dawałby +1 do statystyk. Zero zabawy w legendarne pety itd.. Przynajmniej wtedy do czegoś te pety by się przydały lel

[Obrazek: IRu9d7J.png]
[-] 1 użytkownik podziękował Bombax za ten post:
  • MinecraftPL9753

(07-10-2017, 22:25)Bombax napisał(a): Byłoby super, ale najlepiej by było gdyby był 10lv max peta i każdy następny lv dawałby +1 do statystyk. Zero zabawy w legendarne pety itd.. Przynajmniej wtedy do czegoś te pety by się przydały lel

Hmm co do legendarnych i epickich bym się nie zgodził, ale lvl dodaje +1 do statystyk to fajna sprawa.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości