Rejestracja  


  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Notoryczna Kradzież Ranson13

#1
Exclamation 
Twój nick w grze: AraCteR / ADiXGT36


Nick oskarżonego/oskarżonych: Ranson13

Przybliżona data: 23.09.2017

Dowody: 
1- https://megawrzuta.pl/download/762afdbe2...d2b54.html
2- https://megawrzuta.pl/download/61f4e31c0...a1717.html

3- https://megawrzuta.pl/download/cd6a39771...c60ae.html

Opis sytuacji : Wymieniałem się z owym graczem przedmiotami z jednego trybu na drugi, Ja dawałem mu hełm 60 klate 65 miedziak 27% buty 80 oraz 800k na v1, on zaś miał mi dać hełm mikołaja u1 71 oraz 75k yarnów. Lecz gracz postanowił nie dać mi hełmu i głupio się tłumaczyć uniknąć kary, dał mi tylko 75k yarnów, niestety nie zarejestrowałem momentu gdy miał mi dawać hełm ponieważ mu ufałem bo jest doświadczonym graczem, Lecz nagrałem potrzebne informacje do potwierdzenia dowodów.
ArBitRoN aka ADiXGT36 & AraCteR<----


#2
"Temat został założony w celu wyjaśnienia kwestii wymiany rzeczy i pieniędzy pomiędzy serwerami RPG V1 i RPG V2 serwerowni IQ.


Oficjalne stanowisko administracji brzmi następująco: Handel rzeczami i pieniędzmi pomiędzy serwerami RPG V1 i RPG V2 jest DOZWOLONY. W związku z oficjalnym wprowadzeniem tej zasady w życie pragnę poinformować, że administracja nie ingeruje w określone wyżej wymiany, tzn. nie odpowiada za oszustwa pomiędzy graczami. Jest to indywidualna sprawa pomiędzy wymieniającymi się."

Może ktoś by przeczytał to a nie pier***ił głupoty. Jest chyba wyraźnie napisane " związku z oficjalnym wprowadzeniem tej zasady w życie pragnę poinformować, że administracja nie ingeruje w określone wyżej wymiany, tzn. nie odpowiada za oszustwa pomiędzy graczami."

Jestem przeciwko iż w zasadach jest wyraźnie napisane.

#3
Linki do screenow nie dziłaja.

#4
@up to są filmy do pobrania

#5
Co do pana oskarżonego, fałszywy oszust i wkurzający, wyśmiewa się z kogoś, bo ma 12 lat a on sam uważa, że ma 17. Oczko
[-] 1 użytkownik podziękował Tygrys2 za ten post:
  • ArBitRoN

#6
(24-09-2017, 08:55)Kenny napisał(a): Panie tygrysie, gdzie ten przecinek przed "a", bo go nie widzę. Podobno tak BARDZO DOBRZE umiesz interpunkcje Usmiech
A co do tematu to napisane jest, że administracja nie odpowiada za oszustwa między serwerowe.

Przepraszam, ale to nie jest lekcja polskiego, bodajże nigdzie nie jest napisane że użytkownik ma się stosować do wszelkich zasad interpunkcji i estetyki. To zwykła literówka, sam pisze z telefonu i w moich wyrażeniach też mogą się trafić takiego typu błędy.

(23-09-2017, 18:41)Brakin napisał(a): Linki do screenow nie dziłaja.

(23-09-2017, 19:58)MaverickV20 napisał(a): @up to są filmy do pobrania

Tak jak to ujął MaverickV20 linki są do pobrania. Ze względu na to, że przesył ich na tę strone trwał dużo szybciej niż na yt.

(23-09-2017, 18:01)MaverickV20 napisał(a): Dział skargi nie jest po to żeby pisać "ostrzeżenia graczy przed owym oszustem". Piszesz skargę po to żeby dany gracz dostał blokadę za jakieś wykroczenie lub zostanie ona odrzucona. I nie robię "gównoburzy" bo po tym co napisałeś ten temat powinien wylądować w koszu. Bo przypomnę dział skargi nie jest po to żeby pisać "ostrzeżenia graczy przed owym oszustem"

"Administracja nie odpowoada za stracone przedmioty"
"Skargę piszesz po to by gracz dostał blokade za jakieś wykroczenie"

Przedmiotów nie odzyskam, dlaczego gracz ma nie dostać blokady skoro podlega to oszustwie? Bodajże że są na to dowody.
ArBitRoN aka ADiXGT36 & AraCteR<----


#7
Niestety stanie się gównoburzą i zrobienie z tego posta lekcją polskiego stało się nieuniknione... (Nikogo w tym wyrażeniu nie mam na celu urazić.)
Lecz nadal wieże w ludzkość i czekam na inteligentne wypowiedzi, oraz udział oszukanych graczy przez owego gracza IQ.
ArBitRoN aka ADiXGT36 & AraCteR<----


#8
Zgadzam się w 100% z właścicielem tego posta. Nie powinno być tak że administracje nie obchodzi gracz jeżeli masz wystarczające dowody i to samo z siebie wychodzi że gracz oskarżony powinien dostać blokadę na konto a tylko od administracji to powinno zależeć czy itemy powinny być oddane wiąże się to z 100% dowodami na oszustwo.
[-] 2 użytkowników podziękowali h0wek za ten post:
  • ArBitRoN, boom2308

#9
@refresh
ArBitRoN aka ADiXGT36 & AraCteR<----


#10
... Nie wyzywać się pod postem skargi. Takie tematy prosze sobie załatwiać na ts3.

Jestem za banem :
-Sam mnie wrobił w bana
-Oszusta
-Cwaniaczek
-Obraża masowo
Wiem słabe odpowiedzi, proszę o podanie dowodu bez pobierania Oczko typu zapodaj net
[-] 1 użytkownik podziękował boom2308 za ten post:
  • ArBitRoNSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości