• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Serwus

Serwus, odchodzę z serwera bo mnie dedaja na ognistej i muszę płakać w poduszkę Smutny2. A wszystkie frixy z dete mogą się już cieszyć, Eldo.
@edit Aa i tak dodam, że na forum dalej będę zamieszczał swoje wypociny więc nie bójcie się :D (s a r k a z m wiem że każdy by się cieszył szczególne podziękowania dla @Tygrys2 )
,,Nīsu no kotoba wa sekai o kaeru ni wa jūbunde wa arimasen."
[-] 1 użytkownik podziękował MamWuHa za ten post:
  • Aronex

4rymaj sie stary
[Obrazek: 4CVaulg.png]
[Obrazek: 76561198450444376.png]
[-] 1 użytkownik podziękował Aronex za ten post:
  • MamWuHa

Idz i nie wracaj

[Obrazek: IRu9d7J.png]

Dobra, zmieniam zdanie,, @"Bombaks" mnie namówił i zostaję

A tak poważnie @Bombax , jesteś osobą niedojrzałą, nie umiesz stosować interpunkcji, a przynajmniej takie wnioski nasuwają się po przeczytaniu każdej twojej pseudo-wypowiedzi.
Sądzisz, że ludzie cię na serwerze lubią i kogoś obchodzi to co napiszesz na forum, próbujesz się dowartościować takimi durnowatymi postami jak ten, bo jest ci bardzo smutno przez brak kolegów Smutny2.
Mogę przytoczyć: ,,Największy sklep internetowy "amazon" Ale to jest server mc i twoj watek nie jest zwiazany z serverem...", ,,
Idz i nie wracaj", ,,Jestem za banem dla tego gracza" (nie wiem czemu za takie posty warnów nie dostajesz, przecież one nic nie wnoszą do tematu), ,,
Żałosne.. to zaraz i tak pewnie do kosza poleci, a te twoje wypociny nie są śmieszne. Robisz z siebie tylko idiote, egh. Po co Ci to.", cały wątek pod tytułem ,,Narkotyki?!", powtórzę ci jeszcze raz, że powinieneś słuchać nauczyciela a nie o minecrafcie myśleć na lekcji. To tyle.
Majcon napisał 21-09-2017, 14:53:
Publikowanie treść niemających merytorycznej wartości celem sprowokowania Użytkowników
A cały ten Twój temat przenoszę do kosza bo jest śmieszny
,,Nīsu no kotoba wa sekai o kaeru ni wa jūbunde wa arimasen."

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości