• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na KidModeratora V2

1. Czy respektujesz zasady i wymagania dotyczące rekrutacji określone w temacie "Wzór do złożenia podania", do którego podany jest link: [ ]?:
Tak, respektuje zasady

2. Twój nick na serwerze:
MoorSo

3. Na jaką rangę chcesz kandydować? (Kidmoderator; Moderator; MapCreator; YouTube*):
Kidmoderator

4. Dlaczego ubiegasz się o pełnienie funkcji na określonym wyżej serwerze?:
Jak wiemy na serwerze jest 1 KidMod- TrzyKropki i 1 Mod-Brakin, którzy raz na jakiś czas nie dają rady. Niestety kiedy ich nie ma gracze łamią regulamin,  floodują, piszą Capsem oraz wyzywają innych. Wiele razy do nich pisałem, ale to nic nie pomogło . Pomagam graczom na tyle ile mogę. Mam bardzo dobrą wiedzę na temat serwera. Na serwerze mam bardzo dobry staż oraz mam bardzo wysoki poziom. Od momentu co się wydarzyło na IQ zmieniło się wszystko. Jestem już osobą miłą, pomocną.

5. Opisz coś na swój temat. (opis musi zawierać podstawowe informacje: imię, wiek, zainteresowania):
Mam na imię Borys, we wrześniu kończę 15 lat. Idę teraz do 3 gimnazjum. Interesuję się śpiewaniem, tańcem oraz gotowaniem. Na v2 gram już od grudnia 2016 roku. Na co dzień czytam książki itd,
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]
[-] 1 użytkownik podziękował VarusGamePlay za ten post:
  • Tygrys2

Jestem jak najbardziej na tak! Czas się odwdzięczyć za twoją pomoc.
+Bardzo Pomocny
+lvl
+Wiedza o serwie
+Wiek
+Posiadał juz rangę
+Wszystko co potrzeba na kida.

Na TAK:
+Nie sprzedał mi pierscienia na v1
+toksic
+zapłacił
+Faworyzacja.
PizzavegaVG napisał 23-08-2017, 09:00:
Podaj sensowne powody.
Siema, siema siema. Pozdrowienia z podziemia.

Jak śpiewasz mi na tsie to mi głowa pęka
Majcon napisał 22-08-2017, 22:54:
Post o niskiej wartości merytorycznej, który nic ważnego nie wnosi do tematu
Przyszedłem, zobaczyłem i napisałem komentarz
[-] 2 użytkowników podziękowali MinecraftPL9753 za ten post:
  • diverse, NeQueR

@Refuje
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]

Jestem na tak osobnik się zmienił bardzo często pomaga graczom i jest aktywny posiada dużą wiedzę na temat serwera jest miły i ogarnięty.

Jestem na tak, w adm. v2 brakuje rąk do pracy, a ty i @MinecraftPL9753 to dobre materiały na kidmodów.

Mhm, na TAK.
+Aktywny
+Pomocny
+Uznajmy, ze mily
+Wiek
+Poziom

Podanie mało rozpisane, stawiasz taktyczne spacje przed znakami interpunkcyjnymi, twoja interpunkcja jest masakryczna, zamiast kropki na końcu zdania stawiasz przecinek.
,,Raz na jakiś czas" - taki aktywny jesteś, a nie znasz kiedy sobie nie dają rady?
,,Na v2 od grudnia 2016 roku" - to zdanie nie ma sensu, gdyż zdanie poprzednie albo następne nie nawiązuje w żaden sposób do tego zdania. Same podanie - nie.
Tester wieży demonów oraz duchów na 70-99 
[-] 1 użytkownik podziękował diverse za ten post:
  • MinecraftPL9753

Na Tak:
+ Ogarnięty
+ Miły
+ Pomocny
+ Lvl wysoki wohoho
+ Nolif
Pomogłem?
Daj Rep+

Skocz do: