• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Artefakt/akcesoria

Witam, wpadłem ostatnio na pomysł dodania na serwer pewnego artefaktu o nazwie  "Anioł Stróż" bądz  "Guradian", działanie artefaktu bardzo proste, gracz posiadający ten artefakt w momencie kiedy jego zdrowie spadnie do 1 serca artefakt aktywuje się przywracając graczowi pełne zdrowie (Czas jaki musimy poczekać do kolejnej aktywacji artefaktu 5-10min zalezy od MaRsOnIx'a ile bedzie chciał ustawić).
Artefakt ten można zorbić na zasadzie Ilości uzyć bądz też  bez limitów.
Jeśli na ilość użyć to zdobycie go nie powinno być aż tak trudne np. drop artefaktu z jakiegoś bossa lub skrzyneczki za to w przypadku artefaktu bez ograniczeń można zrobić podobnie jak przy Alchemii, można dodać jakiegoś NPC u którego dostaniemy misje po wykonaniu której dostajemy możliwość wytworzenia sobie tego artefaktu, gdy już zrobimy misje musimy przynieść NPC odpowidnią ilość przedmiotów i zapłacić wymaganą sumę yarnów aby dostać taki artefakt.

Kolejny pomysł a może raczej prośba o dodanie komendy /akcesoria podobnie jak na v1 jest aby zwolnić te 4 sloty, kóore mamy zajęte w ekwipunku, a w takim menu /akcesoria będzie moża wiecej slotów zrobić na kolejne artefakty, które może w przyszłości pojawią sie na serwerze.
Odpowiedz

Jestem za dodaniem owych rzeczy, ale nazwa może być np. Kropla Uzdrowienia itd.
Zawsze do usług. Jeżeli pomogłem daj Repke.

[Obrazek: jRgOuPL.png]
[-] 1 użytkownik podziękował VarusGamePlay za ten post:
  • Brakin
Odpowiedz

Zgodzę się z tym, że komenda /akcesoria ułatwi rozgrywkę, nie będzie blokady miejsc w ekwipunku. Od siebie chciałbym dorzucić taką prośbę, w której zostanie dodany drugi slot na PD/Wskaźniki, żeby można było oba założyć jednocześnie.
[-] 1 użytkownik podziękował Myścio. za ten post:
  • MinecraftPL9753
Odpowiedz

Jeste jak najbardziej za dodaniem Wykrzyknik
Odpowiedz

Ale jak np mam 2 serca i potem mob mnie ściągnie na hita to wtedy artefakt nie zadziała bo nie miałem 1 serca :P
Odpowiedz

@Bombax to był przykład, artefakt powinien zadziałać tak czy siak nie ważne ile hp ci zostaje po prostu w przypadku bliskiej śmierci artefakt sie aktywuje.
Odpowiedz

Jestem za wprowadzeniem
ArBitRoN aka ADiXGT36 & AraCteR<----

Odpowiedz

@ref
Odpowiedz

Pomysł bardzo fajny. Mam nadzieję, że zostanie to w niedalekiej przyszłości wprowadzone.
Pomogłem?
Daj Rep+
Odpowiedz

jestem za ale to trochę moim zdaniem za bardzo ułatwi grę moim zdaniem był by lepszy taki artefakt który cię nie regeneruje tylko daje nieśmiertelność tak jak totem nieśmiertelności na np. 5 sekund aby dać szanse na ucieczkę osobie która ginie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości