• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na (KidModeratora)

1. Czy respektujesz zasady i wymagania dotyczące rekrutacji określone w temacie "Wzór do złożenia podania", do którego podany jest link: [ ]?: Tak
2. Twój nick na serwerze: PanArbuzzz
3. Na jaką rangę chcesz kandydować? (Kidmoderator; Moderator; MapCreator; YouTube*): KidModerator
4. Dlaczego ubiegasz się o pełnienie funkcji na określonym wyżej serwerze?: Z ową serwerownią jestem związany z jakieś, dobre 2.5 roku. Jestem osobą doświadczoną, iż pełniłem funkcje pomocnika+ na jednej z największych serwerowni w Polsce (nie podam nazwy ponieważ będzie to reklama :P). Posiadam wiedzę dotyczącą komend jak i ich użytkowania.
5. Opisz coś na swój temat. (opis musi zawierać podstawowe informacje: imię, wiek, zainteresowania): Cześć! Nazywam się Piotrek, mam 16 lat oraz uczęszczam do Liceum Mundurowego, do klasy o specjalizacji strażackiej. W Minecraft-a gram od pierwszych testów gry, więc mam doświadczenie związane z grą. Od 5 lat uczęszczam na treningi sztuk walki zwanych ,,Muay Thai". Jestem osobą która szybko potrafi przystosować się do danej sytuacji jak i otoczenia. Całe życie poświęcam sportowi oraz nigdy się nie poddaję, dążę do celu za wszelką cenę. Jestem osobą punktualną oraz zdyscyplinowaną. Ponadto interesuję się piłką nożną oraz komputerami.

Pozdrawiam oraz dziękuję za rozpatrzenie mojego podania.
[-] 1 użytkownik podziękował PanArbuzzz za ten post:
  • pyrcok123456789

Jestem na TAK!

+Wiek
+Staż
+/-Aktywność
+/-Wiedza o serwerze
[-] 1 użytkownik podziękował Neliqqq za ten post:
  • PanArbuzzz

Jestem Na Tak:

+Wiek
+Czas Przesiadywany Na Serwerze
+Wiedza
+Udziala się na chacie
[-] 1 użytkownik podziękował Mad3v Official za ten post:
  • PanArbuzzz

Neutral

-Zdarza ci się wpadać w konflikty
+/- Aktywność
+/-Ogarnięty
+Wiek
+lvl
+Rozpisane
[-] 1 użytkownik podziękował Wodospad za ten post:
  • PanArbuzzz

,,Jestem osobą doświadczoną, iż pełniłem funkcje pomocnika+ na jednej z największych serwerowni w Polsce"

To zdanie nie ma sensu.

,,Całe życie poświęcam sportowi oraz nigdy się nie poddaję, dążę do celu za wszelką cenę."

Sportowi? Gramatyka oraz interpunkcja do nauki, 16-nasto latek i takie błędy? Podanie średnio rozpisane, aktualnie nie mogę się wypowiedzieć co do kwestii serwera, ale biorąc pod uwagę same podanie jestem przeciwny.
Tester wieży demonów oraz duchów na 70-99 
[-] 3 użytkowników podziękowali diverse za ten post:
  • MamWuHa, PanArbuzzz, Wodospad

Neutral

+/- Aktyność
+/-Ogarnięty
+Wiek
+lvl
+Rozpsane
Jeżeli pomogłem daj +rep
Dziękuję i pozdrawiam archi08
[-] 2 użytkowników podziękowali thekisi3l za ten post:
  • PanArbuzzz, Wodospad

(18-08-2017, 14:09)thekisi3l napisał(a): Neutral

+/- Aktyność
+/-Ogarnięty
+Wiek
+lvl
+Rozpsane

(18-08-2017, 12:08)diverse napisał(a): ,,Jestem osobą doświadczoną, iż pełniłem funkcje pomocnika+ na jednej z największych serwerowni w Polsce"

To zdanie nie ma sensu.

,,Całe życie poświęcam sportowi oraz nigdy się nie poddaję, dążę do celu za wszelką cenę."

Sportowi? Gramatyka oraz interpunkcja do nauki, 16-nasto latek i takie błędy? Podanie średnio rozpisane, aktualnie nie mogę się wypowiedzieć co do kwestii serwera, ale biorąc pod uwagę same podanie jestem przeciwny.

Popieram, jeszcze tak dodam że jesteś jakiś niezdecydowany, czy kicknac za flood tez sie 5 dni zastanawiać będziesz? Ale jesteś miły, nie to co niektórzy kandydaci, nie robisz taktycznej spacji przed znakiem interpunkcyjnym, neutral.
,,Nīsu no kotoba wa sekai o kaeru ni wa jūbunde wa arimasen." 
[-] 2 użytkowników podziękowali MamWuHa za ten post:
  • PanArbuzzz, Wodospad

@ref

Dziękuję Wszystkim za ocenę podania.
PizzavegaVG napisał 21-08-2017, 07:32:
"@ref" robimy co 24h od ostatniego posta w temacie

Jesteś osobą dosyć aktywną i dojrzałą jestem na tak.
[Obrazek: 2f3IFPj.png]
Memy związane z serwerownia  https://www.facebook.com/typowygracziq/
Grafika na zamówienie https://www.facebook.com/Aroneksia/
[-] 1 użytkownik podziękował Aronex za ten post:
  • PanArbuzzz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości