• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na telefona

Twój nick w grze: xXOgrXx

Nick oskarżonego Administratora: telefon123

Przybliżona data: Dzisiaj (4 sierpnia 2017 rok)

Dowody: (ScreenShot'y muszą być wrzucone na hosting zdjęć np. imgur (zakaz stron w których ss'a trzeba pobrać np. speedyshare), zaś filmy na YouTube, nie będą uznawane z innych stron. 
(Na ScreenShot'ach musi być widoczna data.)

Nie mam żadnego screena, ponieważ była to konwersacja słowna, a i jeszcze dowód, że dostałem bana od niego: https://scr.hu/6JLG12 Na screenie pisze, że dostałem bana od Herrosa, ale po rozmowie z nim, napisał, że telefon kazał mu mnie zbanować bez UB. 

Wytłumaczę może całą sytuacje: Witam, gdy dzisiaj grałem na serwerze, spotkał mnie przykry incydent. Wszedłem na serwer głosowy, aby porozmawiać z pawelotkiem.Telefon123 wszedł na kanał bez pozwolenia, a pawelotek powiedział, że "Próbowałem mu sprzedać itemy za PSC". On uwierzył na słowoi dostałem bana bez możliwości unbana. Bana dostałem od HerrosPL, gdyż on jest na urlopie i nie mógł mnie zbanować. Proszę o odblokowanie mojego konta, oraz ukaranie administratora telefon123 degradacją z pelnienia funkcji Suporta. Chciałbym jeszcze dodać, że telefon od czasu dostania awansu do rangi suport robi to co chce.  

Jaką ma rangę: Support RPGv1
Były Kidmoderator Serwera RPGv1

[Obrazek: 9f67e74c2166c.png]
[-] 2 użytkowników podziękowali Dimondblock2 za ten post:
  • MamWuHa, ___MaszDeda___

Jestem za degradacja, administrator, nie miał prawa dać bana, gdyż nie miał dowodów, że gracz takie popełnił, sam byłem w administracji i bez dowodów, nic, nigdy nie mogłem zrobić.

Reasumując, degrad  Heart
[-] 1 użytkownik podziękował ___MaszDeda___ za ten post:
  • Dimondblock2

Nie jestem ani za degradem ani za ub niestety, twój kolega cię wydał i tyle w tej skardze.

Jestem za degradem, tu nawet nie trzeba pisać powodów, jeśli to prawda to powinien być degrad natychmiastowy.
,,Nīsu no kotoba wa sekai o kaeru ni wa jūbunde wa arimasen."
[-] 2 użytkowników podziękowali MamWuHa za ten post:
  • Dimondblock2, ___MaszDeda___

Otóż graczy przyłapalem Cię na niedozwolonej transakcji. Myślisz , że jak to zrobisz na ts3 to nie otrzymasz blokady. Mylisz się graczu. Nawet twój przyszły ,,klient" nie bronił ciebie. Zaczął chronić swoją dupe. Na dodatek automatycznie po tym jak on zaczął obrabiac Ci tyłek. Wyszedłes z ts3. Czemu automatycznie wyszles z ts3 , zamiast pogadać ze mną o tej sprawie?
Jeśli pomogłem zostaw mi +rep

@up Wychodzić z tsa mogę chyba zawsze, chyba mi nie zabronisz. Daj niby jakiś dowód , że ,,Próbowałem sprzedać coś za PSC"

Według mnie telefon nie powinien dostać degrada bo jest jednym z 2 osób (ktore sa aktywne) ktora moze banowac. Jednak wedlug mnie telefon nie powinien cie zbanowac bez dowodow :c. Powinienes dostac ub i jakas rekompensate (np klate rekompensata 70)

V1                                            V2      

82 LVL                                        49 LVL
50/70/50/79 set                      68/82/65/62 set
55% Ks 49% tyra                     Ostrze nienawiści +1

Wait, skoro administracja nie musi mieć dowodów w przypadku banowania cheatera, to dlaczego niby je musi mieć podczas banowania osoby handlującej kontami?

Przeciw.

[Obrazek: qDpDg21.png]

@up Czyli mogę Marsonixowi powiedzieć, że napisałeś mi na pw reklame innej strony minecraft i on na słowo mi uwierzy i dostaniesz bana, tak?

(05-08-2017, 10:15)NeQueR napisał(a): Wait, skoro administracja nie musi mieć dowodów w przypadku banowania cheatera, to dlaczego niby je musi mieć podczas banowania osoby handlującej kontami?

Przeciw.
(05-08-2017, 10:24)Dimondblock2 napisał(a): @up Czyli mogę Marsonixowi powiedzieć, że napisałeś mi na pw reklame innej strony minecraft i on na słowo mi uwierzy i dostaniesz bana, tak?

Dowody słowne oraz dowody w postaci osób trzecich nie są brane pod uwagę
Postaram się pogadać z @KossoN aka Telefon i jeżeli to prawda dostaniesz UB a teraz zamykam temat

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości