• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Sprzedawanie" DT, Ognistej, Nk itp.

Witam. Dziś jakiś gracz napisał mi na msg:

"Za ile sprzedasz solo DT ?"

Odpowiedziałem mu:

"Nie sprzedaje solo DT. DT jest dla wszystkich".

A on na to:

"Rly ?!"

Morał z tego taki, że gracze wykorzystując swój poziom doświadczenia i dobre ekwipunek do "sprzedawania" DT innym graczom. Jak dobrze wiem (i mogę zapewnić), DT (Demon Tower) nie jest niczyją własnością, a to należy do serwerowni (Ogólnie). Nie tylko DT jest "sprzedawane", jest też to Ognista i czasami wstęp na NK. Ja nie wiem, co moją w głowie Ci, którzy takie rzeczy robią i chcą w łatwy sposób sobie zarobić, lecz chciałbym, żeby zaprzestano takich działań, gdyż każdy gracz serwerowni IQ jest taki sam i nie można mu "sprzedawać" DT.

Podsumowanie: Zaprzestanie "sprzedaży" DT, Ognistej, NK itp.

Proszę o podzielenie się swoją opinią  Shy.
[Obrazek: qKygmFK.png]
Road to [CEO]

Co z tego, że administracja zakaże 'sprzedawania dt' jak ten proceder będzie nadal trwał.

Już za 'moich czasów' po prostu prosiłem kolegów z wyższymi lvlami o wybijanie tych mniejszych na DT abym mógł sobie poexpić solo, nikt problemu nie robił.

@up 

A kiedy te czasy były ? rok, może dwa ? 

Teraz są nowi gracze, nowe charaktery i osobowość...

Chcą jak najwięcej zarobić, bo chcą innych przeganiać i w taki łatwy sposób można zarabiać.

Może karą będzie wyrzucenie z serwera (x1) ?
Road to [CEO]

no i co w związku z tym? Masz wyższy lvl to to wykorzystujesz, proste.
Może zaraz zrobisz skargę na graczy, którzy zabijają graczy z niższym lvlem niż ich? xD
,,Nīsu no kotoba wa sekai o kaeru ni wa jūbunde wa arimasen." 

Przez was MamWuHa bedzie musiał zamknąć "SprzedamDt" Entertainment Business, chcecie aby kolejna firma na pvp.iq.pl ogłosiła upadłość?
A teraz tak na poważnie, jedna jak i druga strona ma racje, owszem Dt jest dla każdego ale nie jest to wina graczy, ze administrator nie pomyslał o blokadzie czy zabezpieczeniu słabszych poziomem graczy przed tymi "Koxami".Gracze z wyższymi poziomami w sumie własnie dlatego tyle czasu poświecili aby wbic te poziomu ulepszyc ekwipunek aby to oni "rządzili serwerem" i nie dziwie się im, że wykorzystują ten fakt aby troche zarobićw końcu na coś tyle czasu poświecili.
[-] 3 użytkowników podziękowali Brakin za ten post:
  • HerrosPL, KossoN aka Telefon, MamWuHa

(21-07-2017, 21:29)MamWuHa napisał(a): no i co w związku z tym? Masz wyższy lvl to to wykorzystujesz, proste.
Może zaraz zrobisz skargę na graczy, którzy zabijają graczy z niższym lvlem niż ich? xD

Po 1; NIE sprzedaje Dt itp. innym graczom, gdyż to nie należy do mnie.

Po 2; Od razu skarga ? Nie....
Road to [CEO]

Mi to tam nie przeszkadza, że ktoś sprzedaje dt, lub nk czy coś. Jeżeli ma się większy lvl to ma się więcej możliwości Oczko

Ja nigdy nic nie sprzedawałem, i to jest dobre
Kazdy chce sobie poexpić Jak grałem na winekau
Gościu mi napisał ze kupuje dt, od kogos wiec bedzie mnie dedac

Jedyne co ja moge sprzedać na ten moment to kopa w dupe bo takie toxic mnie wkurzaja

@up niezły troll
,,Nīsu no kotoba wa sekai o kaeru ni wa jūbunde wa arimasen." 

Popieram RedBlack... Dt jest dla każdego

V1                                            V2      

82 LVL                                        49 LVL
50/70/50/79 set                      68/82/65/62 set
55% Ks 49% tyra                     Ostrze nienawiści +1

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości