• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na Kid-Moderatora.

1. Czy respektujesz zasady i wymagania dotyczące rekrutacji określone w temacie "Wzór do złożenia podania", do którego podany jest link: [ ]?:Tak
2. Twój nick na serwerze:Brakin
3. Na jaką rangę chcesz kandydować? (Kidmoderator; Moderator; MapCreator; YouTube*):Kidmoderator
4. Dlaczego ubiegasz się o pełnienie funkcji na określonym wyżej serwerze?: Wielie czasu spędziłem na tym serwerze i chciałbym jakoś pomóc utrzymać porządek na serwerze, codziennie widze takie sytuacje gdzie gracze łamią regulamin serwera a jak wszyzscy wiemy na Rpgv2 brak jest obecnie kid-moderatorów. Doskonale zdaję sobie z tego sprawie iż posiadałem już rangi na tym serwerze i nie zgłaszałem dłuższych przerw od grania ale tym razem wszelkie moje przerwy od gry będą zgłaszane administracji serwera.
6. Opisz coś na swój temat. (opis musi zawierać podstawowe informacje: imię, wiek, zainteresowania): Na imię mam Dominik, 20 lat już skończone, interesuje sie sportem (Głownie piłka nożna i sporty walki), militarią, grami komputerowymi (Kocham gry RPG!) i ESportem.

Pewnie, że jestem na TAK:

-Brakin to osoba dojrzała z dużym zapasem doświadczenia na serwerowni, posiada wysoki lvl oraz jest jednym z najlepszych kandydatów na tą rangę.

Jestem za tym, aby ten osobnik dostał rangę KidModerator, nawet wyższą, "Moderator":
+ Jest osobą dojrzałą,
+ ogarniętą,
+ potrafi utrzymać porządek na serwerze,
+ stary kumpel z v1 :D.

Jestem na tak
+Pomocny
+Wiek
+Ogarnięty
+Kulturka
Jedynym minusem w zasadzie jest estetyka podania.

-nie pożyczył mi wędki
,,Nīsu no kotoba wa sekai o kaeru ni wa jūbunde wa arimasen." 

Jestem za nadaniem rangi moderatora dlatego iż brakin jest osobą zaufaną posiadał rangi na serwerze i sprawował się bardzo dobrze.

Jest pomocny miły czarny oraz aktywny.
[Obrazek: 2f3IFPj.png]
Memy związane z serwerownia  https://www.facebook.com/typowygracziq/
Grafika na zamówienie https://www.facebook.com/Aroneksia/

(14-07-2017, 22:52)Aronex napisał(a): Jestem za nadaniem rangi moderatora dlatego iż  brakin jest osobą zaufaną posiadał rangi na serwerze i sprawował się bardzo dobrze.

Jest pomocny miły czarny oraz aktywny.

Awans z gracza na Moderatora? Nie ta serwerownia, kolego.

PS. Dlaczego oceniasz go po kolorze skóry?

XD

Jestem na tak:
+ pomaga
+ jest mily

Jestem jak najbardziej za tym, aby Brakin otrzymał rangę moderatora, gdyż jest on osobą miła, aktywną, pomocną i odpowiedzialną. Miał on kilkukrotnie rangę na IQ i bardzo dobrze się sprawował.
Z poważaniem,
meduza
Prawilny KidMod serwera RPG v2

JEstem na tak!
+ lvl
+wiedza
+ kultura
+ wszystko co potrzebne na kidmoda Oczko

(14-07-2017, 22:07)MamWuHa napisał(a): Jestem na tak
+Pomocny
+Wiek
+Ogarnięty
+Kulturka
Jedynym minusem w zasadzie jest estetyka podania.

-nie pożyczył mi wędki

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości