Ankieta: Czy potrzebne sa dodatkowe zabezpiczenia {hasła}
Ankieta jest zamknięta.
tak <----
81.82%
9 81.82%
nie <---
18.18%
2 18.18%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przerwa od grania

Mam propozycje gdyż gdy się pytam ludzi 70lvl+ jaki mają set piasza ze zostali okradzeni z żeczy. Propozycja polega na tym zeby dawać Bana/blokade którą nie moze zdjąć nikt oprucz moda/admina po weryfikacji na ts3 lub inna wersja to przez strane na pvp.iq/e-mail

Sam bym chciał taka żecz bo gdy wyjade na 5 dni to nie wiem czy mnie któś nie okradnie  ktos już pisał taką propozycje  {http://www.pvp.iq.pl/thread-686.html}  

To jest opcja  dobra

Naprawdę dobry pomysł , takie coś można było by wprowadzić.
Bo np: Ktoś pojedzie na wakacje a nie będzie miał dostępu do konta i nie wie czy go okradną
JESTEM NA TAK

jestem na tak, powod @up
,,Nīsu no kotoba wa sekai o kaeru ni wa jūbunde wa arimasen."

Jezu jaka ortografia masakra jak u 7-latka

A co do tematu to mozna poprosiv moda na ts3 i taka blokade otrzymasz od zawsze tak bylo

(19-06-2017, 13:46)Aronex napisał(a): Jezu jaka ortografia masakra jak u 7-latka

A co do tematu to mozna poprosiv moda na ts3 i taka blokade otrzymasz od zawsze tak bylo

Jeżeli masz kogos obrażać to lepiej nie odpisuj {tylko do wątku}  Nie jesteś aż tak ważny jak potrafisz obrażać

Jestem Neutral
JUż była tak ,że były konta zabezpieczane poprzez nadanie blokady. Ale usuneli to.
Jeśli pomogłem zostaw mi +rep

(19-06-2017, 14:34)JestemSzymon napisał(a):
(19-06-2017, 13:46)Aronex napisał(a): Jezu jaka ortografia masakra jak u 7-latka

Jeżeli masz kogos obrażać to lepiej nie odpisuj {tylko do wątku}  Nie jesteś aż tak ważny jak potrafisz obrażać

Młody, tyle błędów to mój brat 5 letni nie popełnia, nie widzie gdzie ty widzisz tam obrazę.

[Obrazek: zF61f6k.png]

(19-06-2017, 15:36)Aronex napisał(a):
(19-06-2017, 14:34)JestemSzymon napisał(a):

Młody, tyle błędów to mój brat 5 letni nie popełnia, nie widzie gdzie ty widzisz tam obrazę.

[Obrazek: zF61f6k.png]
To Wogóle nie odpisuj WykrzyknikWykrzyknik

Chyba można iść sobie do moda+ i poprosić o bana w celu zabezpieczenia konta.
A jeżeli nie, to jestem na tak.
Z poważaniem i wyrazami szacunku,
MCmisiek_14

Propozycja odrzucona.
Jeśli pomogłem zostaw mi +rep

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości