• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Unban

Nick z gry: Beniie

Powód blokady konta: Reklama serwera

Data otrzymania bana: ok.wrzesien 2015r.

Dlaczego powinieneś dostać unbana?: Bardzo zaluje tego co zrobilem . Odczekalem dlugo.

Nick banującego Administratora: ProcederPl

Neutral/tak
+Odczekał
+Żałuje
-Nie rozpisane
Z poważaniem i wyrazami szacunku,
MCmisiek_14

Jestem za tym żeby dostał ubbana

Ja jestem za unbanem dla gracza , ponieważ gracz żałuje tego co zrobił jeszcze miał bardzo długiego bana
Pozdrawiam Klisiovski

nie sądzę że tak długo czekałeś z tym banem do tego momentu...
moim zdaniem wygląda to podejrzanie tym bardziej chwaląc się że długo oczekałeś...
JESTEM NA NIE

(17-06-2017, 19:15)FILIPx10 napisał(a): nie sądzę że tak długo czekałeś z tym banem do tego momentu...
moim zdaniem wygląda to podejrzanie tym bardziej chwaląc się że długo oczekałeś...
JESTEM NA NIE

Nie rozumiem twojej wypowiedzi, o fakcie ze odczekal długo swiadczy miedzy innymi:
-Proceder jak moderator
-Marsonix sprawdzilby kiedy dostal bana, za kłamstwo tez jest perm.

Jestem na tak, powody @up

JA za reklame bym nigdy nie dał ub! serwer moze stracic graczy przez takie cos

(17-06-2017, 19:44)Aronex napisał(a): JA za reklame bym nigdy nie dał ub! serwer moze stracic graczy przez takie cos
To nie byl taki ban za reklame jak ci sie wydaje . Wyslalem wiadomosc z ip do 1 osoby . To byl moj ,,kolega,, z serwera on zrobil screena i zaszantarzowal .

(17-06-2017, 20:22)Beniie napisał(a):
(17-06-2017, 19:44)Aronex napisał(a): JA za reklame bym nigdy nie dał ub! serwer moze stracic graczy przez takie cos
To nie byl taki ban za reklame jak ci sie wydaje . Wyslalem wiadomosc z ip do 1 osoby . To byl moj ,,kolega,, z serwera on zrobil screena i zaszantarzowal .
NIE SĄDZĘ

Jestem neutral/Tak:
+ Żałuje
- Mało rozpisane
+ Miał dużo czasu na wyciągniecie wniosków ze swojego zachowania
Dwukrotny  KidModerator serwerowni pvp.iq
JD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości